Wygraj dostęp do alfa testów Diablo Immortal!

Blizzard uruchomił konkurs, w którym gracze mają szansę na zgarnięcie dostępów do alfa testów Diablo Immortal!

konkurs dostęp do alfa testów diablo immortal

Za nami już pierwszy tydzień trwania alfa testów w Diablo Immortal. Australijczycy, influencerzy i szczęśliwcy, którym udało się wykorzystać VPN docierają już do endgame gry, w którym testowane są mechaniki frakcji, a to pozwoli deweloperom na zebranie cennego feedbacku odnoszącego się do gry. Zanim to jednak nastąpi Blizzard ogłosił konkurs, w którym do wygrania są dostępy do alfa testów Diablo Immortal.

Zasady konkursu Blizzarda są proste. Trwa w dniach 28 kwietnia 2021 do 26 maja 2021 roku 23:59 PST. Aby wziąć udział w cotygodniowych losowaniach gracze muszę obserwować i polować na zadania konkursowe na profilach społecznościowych Diablo Immortal na Twitterze oraz Instagramie. Zadaniami tymi mogą być stworzone arty, aktywizacja na profilach gier Blizzarda, odpowiedzi na pytania konkursowe etc. Każdego tygodnia gracz musi w ciągu 7 dni wykonać zadanie aby mieć szansę na wzięcie udziału w losowaniu.

Każdego tygodnia zostanie wylosowanych 80 szczęśliwców, którzy pod kontakcie w prywatnych wiadomościach otrzymają swoje dostępy do gry. Jest to z pewnością ciekawa opcja dla osób, które chcą wypróbować grę w Polsce, ale nie mieli wcześniej okazji na grę.

Warto spróbować swoich sił bo gwarantuję, że wiele osób wyczekujących na nowości w Diablo wkręci się w tego mobilniaka!