Zamknięte Beta Testy Diablo Immortal startują już dziś!

Już dzisiejszego wieczora startują zamknięte beta testy Diablo Immortal!

beta diablo immortal startuje już dziś

Na oficjalnym blogu Blizzarda pojawiła się informacja o startujących dzisiejszego wieczora zamkniętych beta testach Diablo Immortal! Niestety podobnie jak w przypadku poprzednich faz, podczas trwania beta testów gra będzie dostępna poza regionem Europy. Aktualnie dostęp do gry otrzymają gracze z Kanady i Australii. W dalszej części trwania testów do gry otrzymają dostęp gracze z Korei, Chin oraz Japonii.

Awanturnicy, przygotujcie się! Diablo Immortal wkracza w fazę beta-testów, przybliżając nas tym samym do światowej premiery gry. Na wybranych testerów czeka wiele nowych, ekscytujących funkcji i aktualizacji. Od 28 października wyselekcjonowana grupa graczy z Kanady i Australii powróci do Sanktuarium.

Pierwsza faza beta testów (poprzednie były alfa testami) pozwoli graczom na rozgrywkę nową klasą postaci – Nekromantą.

Wraz ze startem beta testów, w grze znalazło się również wiele nowych mechanik. Cykl Konfliktu pozwalający na utworzenie frakcji w ramach Cieni oraz Nieśmiertelnych pozwoli na rzucenie wyzwania samemuy Wodzowi Nieśmiertelnych tworząc boss raid.

Cienie, które wygrają Rytuał Wygnania, przejdą do nowej, przeznaczonej dla zaawansowanych postaci konfrontacji PvP, w której Wódz Nieśmiertelnych podejmie desperacką próbę obrony swego panowania i wykorzysta starożytne moce jako boss w rajdzie. W Wyzwaniu Wodza Nieśmiertelnych 30 graczy (Cienie) stanie przeciwko jednemu wrogowi (Wodzowi Nieśmiertelnych). Jest to decydujący moment w Cyklu Konfliktu, a wynik starcia będzie miał wpływ na cały serwer.

W grze zmieniony został również system PvP. Gracze otrzymają dostęp do kilku nowych systemów pozwalających brać udział w epickich bataliach. Dodano tablice wyników Pól Bitewnych, które pozwolą porównać swoje wyniki z innymi graczami.

W kwestii przedmiotów do gry zawitają zestawy setowe składający się z rękawic, butów, dwóch pierścieni, amuletu i pasa.

Zestawy posiadają atrybuty związane z atakami podstawowymi, przeżywalnością/zdrowiem, szybkim poruszaniem się, obrażeniami zadawanymi z upływem czasu, wzywaniem przywołańców lub ograniczaniem kontroli wrogów, które można mieszać, aby dopasować je do własnego stylu gry.

Aktualizacji ulega również Piekielny Relikwiarz, w którym gracze będą mogli stoczyć batalie w 8-osobowych raidach. Ma być jeszcze bardziej wymagająco, ale dostarczać sporo satysfakcji z pokonania bossa.

Co ważne, gra doczekała się wsparcia kontrolerów! Aktualnie dostępne jest wsparcie natywne dla następujących urządzeń:

  • Kontroler bezprzewodowy do Xbox One
  • Kontroler bezprzewodowy do Xbox Series X|S
  • Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2
  • Kontroler Xbox Adaptive Controller
  • Kontroler bezprzewodowy DualShock 4
  • Razer Kishi

Czekam aktualnie na informacje zwrotne od Blizzarda czy sam dostanę dostęp do gry. Dam znać i koniecznie obserwujcie nasz portal i kanał RushingTurtles na kanale Twitch po więcej informacji!