Dune: Spice Wars – zaprezentowano pierwszy gameplay trailer gry strategicznej

W sieci zadebiutował pierwszy gameplay trailer gry strategicznej Dune: Spice Wars.

pierwszy gameplay trailer Dune: Spicy Wars

Jeszcze w tym roku, Dune: Spice Wars zadebiutuje w Early Access na platformie Steam. Nowa gra strategiczna osadzona została w uniwersum Dune na podstawie książek autorstwa Franka Herberta, a za jej produkcję odpowiada studio Shiro Games. Od dziś możemy zobaczyć jak będzie wyglądała gra oraz jakie elementy gry strategicznej zostały w niej zawarte. W sieci pojawił się bowiem gameplay trailer Dune: Spice Wars.

Gameplay Trailer Dune: Spice Wars

Dune: Spice Wars to gra strategiczna czasu rzeczywistego z elementami 4X, stworzona przez twórców docenionego przez krytyków Northgard. Osadzona w przełomowym uniwersum Diuny Franka Herberta, w którym musisz poprowadzić swoją frakcję i walczyć o kontrolę i dominację nad surową pustynną planetą Arrakis. Przyprawa to najcenniejszy zasób we wszechświecie. Melanż przedłuża życie, poszerza świadomość i umożliwia podróże międzygwiezdne. Stwórz własną historię i graj jako jedna z kilku frakcji, w tym Dom Atreides i Dom Harkonnen, i walcz o władzę nad Dune i melanżem. Pokonaj przeciwników poprzez polityczne intrygi, miażdż ich w walce i osłabiaj ich siecią iluzorycznych szpiegów.

Dune: Spicy War nie ma aktualnie ustalonej daty premiery ponad to co wiemy już od jakiegoś czasu, że zostanie wydana w Early Access w 2022 roku.