Genshin Impact anime powstaje? Jest potwierdzenie!

HoYoverse tworząc Genshin Impact chyba nie miało świadomości, że ich produkcja stanie się jedną z najbardziej uwielbianych gier gacha wszechczasów. wielu fanów zastanawia się, czy w najbliższym czasie pojawi się adaptacja anime tej gry.

genshin impact anime w produkcji

Genshin Impact posiada ogromną ilość contentu dla fanów, która z całą pewnością będzie sprawiała im przyjemność. Począwszy od obszernej darmowej liczby bohaterów, których można wybrać, pięć unikalnych regionów i masę interesujących zadań fabularnych jak i pobocznych do ukończenia.

Otwarty świat Teyvat to wciągające miejsce, które zapewniło graczom zajęcie na setki godzin, a przy tak bogatej historii wielu z nich zastanawiało się, czy gra w przyszłości doczeka się serialu anime. W końcu adaptacje gier w tym stylu stają się coraz popularniejsze, o czym świadczą Cyberpunk Edgerunners i Nier: Automata Ver 1.1a.

Czy Genshin Impact będzie miało własne anime?

Dziś oficjalnie możemy potwierdzić tą informację. Tak, HoYoverse ogłosiło, że Genshin Impact anime jest w produkcji. Twórcy ujawnili, że współpracują z japońskim studiem Ufotable, aby ożywić świat Teyvat jak nigdy dotąd.

Wiadomość ta została ogłoszona podczas transmisji na żywo, podczas której Travellers mogli wcześniej zapoznać się z nadchodzącym projektem wersji 3.1 uwzględniającą nową zawartość w grze. Ufotable jest znane z tworzenia jednych z najpiękniejszych krain i pełnych adrenaliny scen walki w branży, począwszy od Demon Slayer po ukochaną serię Fate.

Chociaż HoYoverse nie ujawniło jeszcze, jak długo będzie trwał serial, ani jakie elementy fabuły będzie zawierał, „długoterminowy projekt”. Ale wygląda absolutnie oszałamiająco.

Nie znamy jeszcze daty premiery czy liczby odcinków więc gdy tylko informacje te zostaną podane, zaktualizujemy tego newsa.