God of War Ragnarok – Ben Stiller jako Kratos w reklamie gry

Już 9 listopada zadebiutuje kolejna odsłona God of War Ragnarok. Producent gry, firma Sony, postanowiła w dosyć nietypowy sposób zareklamować najnowszą odsłonę gry.

ben stiller jako kratos w reklamie god of war ragnarok

Fani Playstation będą mogli świętować. W ciągu zaledwie kilku kolejnych dni w sieci swoją premierę ma God of War Ragnarok, kolejna część przygód Kratosa, który wraz ze swoim synem wyruszy w podróż do krajów Nordyckich stoczyć batalię z bogami takimi jak Thor czy Odyn. Z tej okazji Sony przygotowało nietypowy zwiastun, w którym wystąpili między innymi John Travolta, James LeBron oraz Ben Stiller w roli samego Kratosa.

Zwiastun prezentuje rozmowę 3 rodziców ze swoimi dziećmi, które są grane przez pociechy aktorów i sportowca. Efekt możecie zobaczyć poniżej.

Reklama prezentuje sesję rodzinną terapeutyczną, w której rodzice próbują dojść do porozumienia ze swoimi pociechami. Przedstawiciele Sony ujawnili, że materiał reklamowy miał zawierać w sobie zarówno innowacyjne podejście jak i zachować tradycję promocyjną gry. I tak oto powstał spot reklamowy godny Super Bowl.

God of war Ragnarok zadebiutuje 9 listopada wyłącznie na platformach Playstation 4 i Playstation 5.