Blizzard obiecał naprawić kartę Nozdormu w Hearthstone

Gry gracze słyszą Nozdormu od razu otwiera się im nóż w kieszeni. Blizzard obiecał w końcu naprawić kartę smoka w Hearthstone.

blizzard obiecał naprawę karty nozdormu w hearthstone

Mimo, że Nozdormu nie jest zbyt często grany i gracze wolą unikać jej w swojej talii z powodu buga, który skraca czas rundy niemalże do zera, może on pojawić się w naszej talii podczas losowych efektów takich jak np. rzucenie karty Królowej Smoków Alexstrazy (jeśli nie ma duplikatów w talii, dodaje dwa losowe smoki do ręki) czy Ysery Wyzwolonej (która wywołuje Portal Snu przywołujący losowego smoka).

O problemach z działaniem karty Nozdormu przekonał się EggowaffleHS, który podczas streamu mając na stole kartę Nozdormu, którą otrzymał dzięki Alexstrazy stracił swoją rundę, gdy przeciwnik użył karty Zwrot akcji. Karta Nozdormu powinna była skrócić rundy graczy do 15 sekund, jednak przy wydłużeniu rundy przez przeciwnika za sprawą Zwrotu akcji (przetasowuje ponownie całą talię), stracił cały swój czas przeznaczony na rundę.

Wielu prograczy już wcześniej zgłaszało problemy z tą kartą i sam Blizzard już wielokrotnie wdrażał krótkoterminowe naprawy, ale tym razem obiecano, że poprawka karty, którą mają wprowadzić będzie długoterminowa.

Jesteśmy świadomi sytuacji gdy zagrany Nozdormu przyspieszy rundę Twojego przeciwnika. Aktywnie badamy to jako bug. Pracujemy nad długoterminową łatką bugów karty Nozdormu, ale aktualnie prosimy Was abyście kontynuowali zgłaszanie nam tego typu problemów gdy się pojawią.

Zastanawiam się ile czasu jeszcze minie zanim otrzymamy porządną łatkę dla tej karty.