Blizzard przydzielił zaległe nagrody za ukończenie 1 rozdziału przygody w Hearthstone

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o problemach z przydzieleniem nagrody za ukończenie pierwszego rozdziału w przygodzie Przez Płomienie Spaczenia w Hearthstone. Deweloperzy naprawili już bug i gracze otrzymali nagrodę.

bug przez płomienie spaczenia hearthstone naprawiony

Deweloperzy wprowadzili poprawkę naprawiającą błąd powodujący brak przyznania nagrody w grze. Wynikał on z tego, że same misje pojawiły się godzinę przed pojawieniem się nowego zadania przez co gracze, którzy ukończyli pierwszy rozdział przed 20:00 nie otrzymali swojej nagrody. O problemie tym pisaliśmy więcej tutaj:

Problem na szczęście został już rozwiązany. Deweloperzy poinformowali graczy, że nagroda została już przydzielona do ich kont, a Ci którzy jej jeszcze nie widzą powinni wylogować się i zalogować ponownie do gry.

Fixed an issue with the Happy Felfire Festival Quest where rewards were not being received. If you’re still missing these rewards after completing the Quest, they will now be automatically granted upon login.

This fix will take place on the server side, so you won’t need to download anything if you’ve updated your client to 17.4.

Nagrodą za ukończenie pierwszego rozdziału były trzy pakiety zawierające karty z dodatków Popioły Rubieży, Wybawcy Uldum i Rok Smoka.

Aktualnie uruchomiony jest już drugi rozdział przygody, w której gracze mogą zdobyć kolejne zestawy kart.