Gracze nie otrzymują nagrody za ukończenie 1 rozdziału przygody w Hearthstone

Ostatnie aktualizacje w Hearthstone wprowadziły buga, który nie pozwala graczom trzymać nagrody za ukończenie Rozdziału 1 nowej przygody Przez Płomienie Spaczenia.

bug przez płomienie spaczenia hearthstone naprawiony

Coraz więcej graczy z Europy i Azji zgłasza problem z otrzymaniem nagrody za ukończenie pierwszego rozdziału przygody w Hearthstone. Legendarne zadanie pojawiło się w tym samym czasie na całym świecie, ale nagroda nie była przyznawana do momentu uruchomienia nowego wyzwania w Tawernie.

Spowodowało to, że wielu graczy ukończyło zadanie zanim te oficjalnie pojawiło się na liście i teraz nie mogą otrzymać za nie nagrody. Co gorsza ukończenie rozdziału po raz drugi również nie przyzna nam nagrody.

Blizzard wie jednak o problemie i na łamach Reddita poinformował, że pracuje nad łatką, która ma ten problem rozwiązać.

Pracujemy nad fixem, przepraszamy za to. W kontakcie!

Niedługo potem deweloperzy ujawnili kolejną informację o terminie wprowadzenia łatki. Ta ma pojawić się na początku przyszłego tygodnia wraz z innymi poprawkami błędów, w tym Lady Vashj, o której pisaliśmy w poniższym artykule.

W odpowiedzi na temat błędu deweloperzy dodali również, że gracze którzy do tej pory nie otrzymali swojej nagrody nie będą zmuszeni do ponownego przechodzenia Rozdziału 1 Przez Płomienie Spaczenia. Nagroda zostanie automatycznie przyznana wszystkim, którzy chociaż raz ukończyli przygodę.

Bugi to nieodłączny element wszystkich gier, ale dobrze wiedzieć, że deweloperzy HSa ciężko pracują nad tym aby je poprawiać.