Hearthstone Battle Pass: Jeszcze więcej złota

Blizzard uściślił informacje dotyczące nadchodzącego Battle Passa w Hearthstone. Gracze w nowej mechanice będą otrzymywać jeszcze więcej złota czy paczek kart.

hearthstone battle pass wyjaśnienie

O tym co czeka nas w nadchodzącej przyszłości deweloperzy wypowiadali się już podczas ostatniego AMA, gdzie wyjaśniliśmy podstawy dzialania Battle Pass’a w Hearthstone.

Więcej na temat nagród w nadchodzącym Battle Passie ujawnił na łamach Reddita Iskar, Hearthstone Game Designer. Odpowiedział na kilka pytań w temacie związanym z ostatnio przeprowadzoną ankietą wśród graczy, w której pytano o system progresji i nagród w grze.

Zakładając, że grasz tyle samo i masz ten sam współczynnik ukończonych zadań nie powinieneś otrzymać mniejszej liczby złota i kart w nowym systemie. W większości przypadków powinniście móc zdobyć trochę więcej złota i pozostałych nagród (zestawy kart etc.)

W swoich wypowiedziach ujawnił również, że z aktualnego systemu zadań całkowicie zniknie mechanizm nagród. W ramach rekompensaty gracze mają otrzymać wystarczająco dużo punktów doświadczenia, które zapewnią tyle samo, bądź jeszcze więcej nagród w stosunku do tego co zadania oferują teraz.

Zaznaczył również, że dochód złota z paczek z pierwszego dnia rozszerzenia nie zmieni się za bardzo.