Hearthstone przegrzewał telefony iPhone

Od wtorkowej aktualizacji gracze posiadający telefony iPhone uskarżali się, że Hearthstone przegrzewał ich telefony i bardzo szybko wyczerpywał baterię.

patch ios hearthstone

Blizzard nabroił w ostatniej aktualizacji wprowadzającej wydarzenie Maskaradę oraz nowości w systemie MMR w Ustawce. Od kilku dni telefony i tablety firmy Apple wprost „palą” się do pracy. Duża część graczy zwracała uwagę na fakt, że urządzenia szybko się przegrzewają oraz znacznie szybciej tracą poziom baterii. Problem był dosyć poważny, bo w znaczącym stopniu mógł przyczynić się do uszkodzeń telefonu gdy te byłyby użytkowane w taki sposób.

Blizzard na całe szczęście był świadomy problemów i opracował odpowiednią łatkę, która wczorajszego dnia trafiła do gry.

Dzisiejszego poranka zaktualizowaliśmy klienta gry dla urządzeń iOS naprawiając problemy związane z przegraniem urządzeń i zużywaniem ich baterii. Użytkownicy iOS muszą pobrać nowego patcha, jeśli chcą aby zmiany zostały uwzględnione.

Zatem jeśli korzystacie z mobilnego systemu iOS i jeszcze nie pobraliście łatki, lepiej zróbcie to jeśli zależy Wam na urządzeniu.