Nowa seria kart w Hearthstone – 'Zawodząca Pieczara’

Blizzard wpisem na forum oraz ogłoszeniem na swojej stronie informuje o udostępnieniu nowego 'mini-setu' kart do Hearthstone!

Hearthstone z nowym zestawem kart. Firma nie przestaje zachęcać graczy nowym contentem, którego co roku jest cała masa. Tym razem Blizzard zaprezentował zwiastun minisetu kart, który gracze będą mogli kupić w grze za prawdziwe pieniądze lub złoto.

Zestaw 66 kart (zawierający 35 unikalnych, 4 karty legendarne, 1 kartę epicką (x2), 14 rzadkich (x2) i 16 zwykłych (x2)) będzie udostępniony graczom 3 czerwca w cenie 14.99 Euro albo 2000 złota.

Informacje na temat nowych kart w pakietach „Zahartowanych przez Pustkowia” znajdziecie na oficjalnej, polskiej stronie Hearthstone: https://playhearthstone.com/pl-pl/news/23676206

Powiem wam szczerze, że w karcianki jestem słabym graczem i nie mam ochoty ciągle się uczyć tego typu gry na nowo, ale duengon 'Wailing Caverns’ z World of Warcraft znam doskonale. Ten motyw w serii „Forged in the Barrens” natychmiast zwrócił moją uwagę i wydaje mi się bardzo fajnie przedstawiony.

Ciekawy jestem waszych opinii co do stanu gry i tego czy ten zestaw kart jest interesujący i czy spełnia oczekiwania społeczności? Czy innych fanów WOWa przyciągają do gry Hearthstone motywy zaczerpnięte z Azeroth?