Nowy dodatek do Hearthstone Wyprawa do zaginionego miasta z premierą 12 kwietnia

Blizzard ujawnił nowy dodatek do Hearthstone. Nosi on nazwę Wyprawa do zaginionego miasta i będzie miał premierę 12 kwietnia

nowy dodatek do hearthstone wyprawa do zaginionego miasta

Ponad tydzień temu Blizzard zaprezentował roadmapę prezentacji nowości jakie zobaczymy w grach Warcraft. Dotyczyły one Hearthstone, World of Warcraft i nowej gry mobilnej w świecie Warcraft. Nowy dodatek do Hearthstone, którego ujawnienie ostatecznie przełożono z 14 na 17 marca doczekało się oficjalnego ujawnienia. Wczorajszego dnia otrzymaliśmy pełny zwiastun DLC Wyprawa do zaginionego miasta, który przeniesie nas do Zin-Aszari już 12 kwietnia tego roku.

Nowe rozszerzenie dostarczy do gry 135 nowych kart jak i nowy rodzaj stronników – Naga.

Wzywamy wszystkich śmiałków! Przygotowujemy podwodną wyprawę do pradawnego miasta Zin-Aszari. W tym dawno zapomnianym miejscu aż roi się od wspaniałych widoków i straszliwych niebezpieczeństw. Będziecie musieli wystrzegać się kolosalnych morskich stworzeń, ławic żarłocznych rojników i zażarcie broniących swojego terytorium Nag. Zmierzcie się z tymi niebezpieczeństwami, a kto wie jakie tajemnice uda wam się wyłowić z otchłani! Poprawcie fajki i płetwy. Wkrótce wyruszamy na Wyprawę do Zatopionego Miasta.

Dodatek do Hearthstone – Wyprawa do Zaginionego Miasta – zwiastun

Wraz z zapowiedzią nowego dodatku do Hearthstone, gracze mają okazję nabyć w przedsprzedaży zestawy kart Wyprawy do Zatopionego Miasta. Dostępne są dwa zestawy:

  • 60 pakietów kart – 49,99 EUR,
  • 80 pakietów + Bohater – rewers Królowej Aszary – 79,99 EUR.

Premiera Wyprawy do Zaginionego Miasta już 12 kwietnia.