Premiera dodatku Wyprawa do Zaginionego Miasta w Hearthstone

Dzisiejszego dnia swoją premierę ma dodatek do Hearthstone Wyprawa do Zaginionego Miasta.

Premiera dodatku do Hearthstone Wyprawa do Zaginionego Miasta

Dziś, 12 kwietnia swoją premierę ma nowy dodatek do Hearthstone, Wyprawa do Zaginionego Miasta. Rozszerzenie to zostało zapowiedziane miesiąc temu, gdy Blizzard ujawnił Road Mapę produkcji w świecie Warcraft, wśród których poza nowościami w Hearthstone gracze doczekają się nowego dodatku do World of Warcraft oraz ujawnienia Warcraft Mobile, trzeciej produkcji Blizzarda zoptymalizowanej na telefony komórkowe.

Zawartość Wyprawy do Zaginionego Miasta

Najnowszy dodatek do Hearthstone wprowadza do gry wiele nowości. Najważniejszą jest oczywiście zestaw 135 nowych kart, które gracze będą mogli zdobyć lub stworzyć w trakcie swojej przygody z rozszerzeniem. Pełną listę możecie przejrzeć na stronie playhearthstone.com

Wraz z kartami nastąpiła pierwsza w historii zmiana zestawu bazowego kart w Hearthstone, który teraz będzie liczył aż 250 kart. Poza tym możecie liczyć też na:

Nowość: nagi

Mściwe nagi to najnowszy rodzaj stronnika w Hearthstone. Łączy je silna relacja z magią. Efekty ich kart stają się silniejsze, jeśli gracz rzuca zaklęcia, gdy nagi obserwują z ręki jego poczynania.

Karta Hearthstone Podręczna
Karta Hearthstone Dowódczyni Sivara
Karta Hearthstone Królowa Aszara

Nowość: Kolosalni stronnicy

Stronnicy ze słowem kluczowym Kolos są zbyt wielcy, by zmieścić się na jednej karcie. Dysponują dodatkowymi kończynami, które zapewniają potężną synergię z korpusem. Kończyny te stanowią integralną część Kolosalnego stronnika, dlatego przyzywane są za każdym razem, gdy jego korpus trafi na planszę, nawet jeśli nie został zagrany z ręki. W Wyprawie do Zatopionego Miasta każda klasa postaci ma własnego legendarnego stronnika ze słowem kluczowym Kolos.

Karta Hearthstone Szczypce Krabatoi
Karta Hearthstone Krabatoa
Karta Hearthstone Szczypce Krabatoi

Nowość: Wyłów kartę i Zatopione skarby

Karty z nowym słowem kluczowym Wyłów kartę pozwalają graczowi spojrzeć na karty z dna jego talii i wybrać jedną, która wypłynie na jej powierzchnię. Z kolei efekt aszarańskich kart umieszcza ich potężne „Zatopione” wersje na spodzie talii. Użyjcie mechaniki Wyłów kartę, by sięgnąć po niezbędne zaklęcie, kluczowy element kombinacji lub Zatopione skarby!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie GGEACIWAIXPF1649459586198.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie E14GYKUCZC4M1649459586028.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 1IMO9SUDPCP31649459586104.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie L3NHMWU1S6AO1649459586107.png

Nowy dodatek jest już dostępny w Hearthstone. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić Was do gry!