Scholomancja w Hearthstone już live!

Dokładnie o godzinie 19:00 czasu polskiego Scholomancja pojawiła się w Hearthstone.

scholomancja hearthstone premiera

Scholomancja to najnowsze rozszerzenie w Hearthstone, które przeniesie nas do czasów magicznej szkoły Kel’Thuzada.

W imieniu rektora Kel’Thuzada i całego grona pedagogicznego witamy w Scholomancjum, osławionym kolegium magicznym, gdzie wiedza to potęga, studenci są przepełnieni magicznym potencjałem, a krążące pogłoski o ponurych rytuałach odbywających się głęboko w kazamatach uczelni to wstrętne pomówienia…

Scholomancja wprowadza nowość do gry jaką są karty dwuklasowe. Karty tez pozwalają czerpać pełnymi garściami z obsługi dwóch klas. Nowe karty stanowią aż 40 sztuk spośród 135 dodanych do gry. Wszystkie karty, które znalazły się w rozszerzeniu znajdziecie na specjalnie przygotowanej do niej podstronie.

Darmowa legendarna karta z okazji premiery Scholomancji w Hearthstone

Wraz z premierą Scholomancji gracze po zalogowaniu się do Hearthstone otrzymają losową legendarną kartę klasową z tego rozszerzenia. Dodatkowo w trakcie kolejnych premierowych dni gracze będą mogli odebrać specjalne nagrody z pakietami kart z Scholomancji.

  • 6 sierpnia, godz. 19:00 czasu polskiego: Zagrajcie 25 kart w trybie Pojedynku, aby otrzymać 2 pakiety kart ze Scholomancjum.
  • 7 sierpnia, godz. 19:00 czasu polskiego: Zagrajcie 20 zaklęć w dowolnym trybie, aby otrzymać 2 pakiety kart ze Scholomancjum.
  • 8 sierpnia, godz. 19:00 czasu polskiego: Wygrajcie 3 partie w dowolnym trybie, aby otrzymać 2 pakiety kart ze Scholomancjum.

Scholomancja rozpoczyna Fazę 2 Roku Feniksa. Wraz z nią deweloperzy przygotowali masę zmian jakie zobaczymy w grze.