Wszystkie ujawnione karty rozszerzenia Scholomancja w Hearthstone

Scholomancja to kolejne rozszerzenie w Hearthstone z premierą na początku sierpnia. Prezentujemy wszystkie dotychczas ujawnione karty z nadchodzącego dodatku.

lista ujawnionych kart scholomancjum hearthstone

Wczorajszego dnia miała miejsce premiera zwiastuna nowego wydarzenia w Hearthstone, Scholomancjum. Deweloperzy ujawnili główny motyw dodatku oraz szczegóły drugiej fazy Roku Feniksa, która rozpoczyna się w sierpniu.

Zebraliśmy wszystkie karty jakie pojawiły się przy okazji premiery zwiastuna rozszerzenia. Do dziś ujawniono 15 kart z zestawu 135, których statystyki powinniśmy poznać do oficjalnej premiery dodatku.

Najbardziej hardkorową kartą jest Rattlegore, który nie dość, że ma dosyć wysokie statystyki to jeszcze jego śmierć oznacza jego powrót ze statystykami raptem o jeden punkt mniej. Działanie tej karty nie jest jednorazowe i minion będzie powracał za każdym razem aż do zejścia jego statystyk 1-1.

Równie groźny jest Troublemaker, który nie zniszczony w pierwszej rundzie może zagrozić nam pojawianiem się 2 dodatkowych minionów z atakiem +3.

Premiera Scholomancji odbędzie się 4 sierpnia.