Zapowiedziano nowy dodatek do Hearthstone – Zjednoczeni w Wichrogrodzie

Dzisiejszego dnia odbył się stream, podczas którego Blizzard zapowiedział nowy dodatek do Hearthstone - Zjednoczeni w Wichrogrodzie (United in Stormwind).

nowy dodatek do hearthstone zjednoczeni w wichrogrodzie

Blizzard nie ustępuje we wprowadzaniu kolejnych rozszerzeń do Hearthstone. Już 3 sierpnia premierę ma dodatek Zjednoczeni w Wichrogrodzie, który zapewni graczom 135 nowych kart.

Poszukiwacze przygód, witajcie w Wichrogrodzie! Ta pełna handlu, lśniącego ekwipunku i epickich wierzchowców majestatyczna stolica to świadectwo wszystkiego, co drogie Przymierzu i jest idealnym miejscem na odpoczynek oraz przygotowanie się do kolejnego etapu podróży. O przygotowaniach nie można zresztą zapomnieć, ponieważ pod nieskazitelnymi murami zamku czai się niebezpieczeństwo. Miasto nie może paść, i nie zamierza! Połączcie siły ze starymi sojusznikami i nowymi przyjaciółmi. Jesteśmy zdecydowani, nieustępliwi i… Zjednoczeni w Wichrogrodzie!

Wśród nowości jakie otrzymają gracze znajdują się:

  • karty Wymiany – karty z tym słowem można zagrać bądź wymienić na losową kartę z talii kosztem 1 kryształu many,
  • serie zadań – wszystkie 10 klas postaci otrzyma dostęp do serii zadań. Są to legendarne zaklęcia, które zagrywane są z ręki i posiadają 3 etapy. Za ukończenie każdego otrzymacie nagrody, natomiast za ukończenie wszystkich legendarnego stronnika.
  • nowa broń – narzędzia profesji – zamiast ataku mają specjalne efekte
  • wierzchowce – nowe karty, które pozwolą podczas śmierci przyzwać inne wierzchowce.

Przy okazji zapowiedzi Blizzard ujawnił Megazestaw składający się z 80 lub 60 pakietów kart. Wyższy pakiet zapewnia dodatkowo alternatywnego maga Lady Katranę Prestor, rewers Lady Katrany Prestor, alternatywnego barmana Ve’nari w Ustawce. Koszt pakietu 80 zestawów kart wynosi 79,99 Euro, natomiast 60 pakietów – 49,99 Euro.

Premiera wydarzenia nastąpi 3 sierpnia.