999 poziom Alaraka w Heroes of the Storm osiągnięty!

Tego typu osiągnięcia nie zdarzają się codziennie. Jeden z graczy pochwalił się 999 poziomem Alaraka w Heroes of the Storm.

999 poziom alarak heroes of the storm

Heroes of the Storm obchodzi w tym roku swoje piąte urodziny. Na przestrzeni lat w gamingu to bardzo długi okres. I mimo, że wiele osób twierdzi, że to dead gierka w Polsce społeczność graczy jest w dalszym ciągu bardzo aktywna. Tak samo wygląda to za granicą gdzie można spokojnie powiedzieć, że społeczność gry została już wyklarowana i trzyma się stabilnie.

Tym bardziej lubię czytać o kolejnych osiągnięciach indywidualnych graczy. Jeden z nich właśnie pochwalił się 999 poziomem postaci Alaraka. I nawet dla mnie jest to całkowicie nierealny poziom do osiągnięcia. Co prawda nie jest może pierwszym na świecie, ale jest jednym z niewielu gracz, który osiągnął ten poziom jakimkolwiek bohaterem.

Zastanawia mnie tylko ile trzeba poświęcić czasu aby doprowadzić postać do tak wysokiego poziomu. Uwielbiam grać, ale jakoś nigdy nie miałem ciągotów do osiągania takich rekordów. Jedynym jaki udało mi się kiedykolwiek zrobić to zebrać 1000 skrzyń w Overwatch, które zamierzam otworzyć podczas specjalnego wydarzenia charytatywnego.

Niemniej jednak szacunek za to osiągnięcie. Czekam teraz na gracza, który udowodni, że da się osiągnąć ten sam poziom ale na dwóch bohaterach.