Blizzard planuje kolejną edycję letniego wydarzenia w Heroes of the Storm

Wakacyjny sezon zbliża się wielkimi krokami, a przy okazji prezentacji konceptów skinów dla Anduina i Jainy deweloperzy ujawnili chęć powtórzenia letniego wydarzenia w Heroes of the Storm.

jaina anduin hots koncept

Heroes of the Storm doczekał się już wydarzenia letniego, w którym zaprezentowano kilka ciekawych skórek dla bohaterów uniwersów Overwatch, Starcraft i Warcraft. Jeden z fanów nie czekał na deweloperów i stworzył własne koncepty, którymi pochwalił się na Reddicie. Pod warsztat wziął Jainę i Anduina, których doskonale znamy z Warcrafta.

Prace te szczególnie zasługują na pokazanie, szczególnie że w temacie w którym je pokazano wypowiedział się jeden z twórców skinów w HotSie chwaląc koncept i podejście artysty do tworzenia postaci.

W trakcie swojej wypowiedzi deweloper poinformował o tym, że mają w planach rewizję poprzedniej edycji i być może niedługo zobaczymy nową edycję wydarzenia. Jest to oczywiście jedna wypowiedź i nie wiem czy traktować ją jako coś pewnego czy coś co mogłoby powrócić dopiero w przyszłym roku.