Heroes of the Storm nie otrzyma już żadnego nowego contentu

To już oficjalne Heroes of the Storm nie otrzyma już żadnego nowego contentu

heroes of the storm bez nowego contentu

Heroes of the Storm bez nowości. Blizzard o tej decyzji poinformował na łamach swojej oficjalnej strony. Gra będzie otrzymywała jedynie rzadkie aktualizacje balansu, aktualizacje skupione na utrzymaniu klienta gry i bugfixy.

Informacja ta stanowi niejako zamknięcie tematu Heroes of the Storm w Blizzardzie. Gra już od dłuższego czasu nie otrzymywała żadnych nowych bohaterów. Ostatnią dodaną do HotSa postacią była Mei, której premiera nastąpiła w czerwcu 2020 roku niedługo po wybuchu światowej pandemii Covid.

W przyszłości będziemy świadczyć dla Heroes of the Storm takie samo wsparcie, jakie zapewniamy naszym pozostałym wieloletnim grom – StarCraft i StarCraft II. Będziemy nadal kontynuować sezony oraz rotacje bohaterów. Sklep w grze pozostanie aktywny, ale nie mamy w planach dodawania nowej zawartości do kupienia. Przyszłe aktualizacje będą przede wszystkim skupione na utrzymaniu klienta gry i poprawkach błędów, zaś aktualizacje balansu będą się pojawiać w miarę potrzeb.

Jak informują deweloperzy w przyszłym tygodniu ma pojawić się łatka z nowymi zmianami balansu. Jednak nie ma co liczyć już na regularne aktualizacje. Ba, już teraz gra otrzymywała jedynie zmiany balansu raz na kilka miesięcy.

Oznacza to, że graczy już nie będzie przybywało produkcji Blizzarda. HotS wchodząc w tryb maintenance skazany jest na długotrwałą, powolną śmierć…