Heroes of the Storm w TOP 30 rozwijających się społeczności gamingowych na Reddicie

Heroes of the Storm trafiło do top 30 rozwijających się społeczności gamingowych na Reddicie.

heroes of the storm w top 30 rozwijających się społeczności gamingowych Reddit

Heroes of the Storm w ostatnim czasie zyskuje coraz więcej fanów. Jest to o tyle dziwne, że produkcja ta trafiając do sekcji Classic Games została praktycznie pozbawiona nowego contentu, który był wielokrotnie obiecywany. Ale nie przeszkadza to, aby gra dostała się do zestawienia top 30 rozwijających się społeczności gamingowych uplasowując się na 27 pozycji. Co ciekawe w tym zestawieniu nie ma społeczności z Diablo, Warcrafta czy Overwatch. Co oznacza, że w przypadku Heroes of the Storm są to zupełnie nowe osoby.

Post został zamieszczony na Reddicie i zebrał ponad tysiąc polubień co w porównaniu do innych postów jest gigantycznym przebiciem. Listę top 30 rozwijających się community znajdziecie poniżej.

Jest to dosyć ciekawe zjawisko jeśli spojrzymy na ilość aktualizacji w ciągu roku. Jednak nie można zaprzeczyć, że Heroes of the Storm jest jedną z najciekawszych gier MOBA na rynku i sam zdecydowanie bardziej przekonałem się do produkcji Blizzarda aniżeli Dota 2 czy League of Legends.

W tym miejscu warto jeszcze zaznaczyć, ze Heroes of the Storm znajduje się na drugim miejscu wśród najwyżej ocenianych gier MOBA według Metacritic. Wyprzedza ją jedynie Dota 2….