Łaska, Winston i McCree w puli bohaterów Heroes of the Storm?

Datamining pozwala czasami wychwycić plany na przyszłość. Gracze wykryli, że Łaska, Winston i McCree najpewniej dołączą do puli bohaterów w Heroes of the Storm w przyszłości.

łaska winston i mccree w heroes of the storm

Heroes of the Storm obchodzi w tym roku swoje 5 urodziny. Wraz z nadejściem wakacji deweloperzy przygotowali kilka niespodzianek graczom takich jak nowy bohater czy nowa edycja wydarzenia Nexomania 2.

I mimo, że w HotSie do tej pory mieliśmy posuchę wygląda na to, że w przyszłości może się to zmienić. Dataminerzy, którzy dobrali się już do plików gry odkryli nieużyte kwestie Mei, którymi zwraca się do…bohaterów Overwatch, których nie ma na ten moment w Heroes of the Storm. I gdyby umieszczono tam większość kwestii Mei zrozumiałabym, że to jest kejs generyczny. Jednak w tym przypadku jest kilka bezpośrednich zwrotów do Winstona, Łaski i McCree.

  • IntroQuestion_Mccree00=”Hey McCree, do you know what time it is?”
  • IntroQuestion_Mercy00=”Dr. Zeigler, I don’t think you’ve aged a day since I last saw you…”
  • IntroQuestion_Winston00=”Winston, what are your plans for the holidays?”
  • IntroResponse_Hotpot00=”I’d love to! We could have hot pot!”
  • IntroResponse_Mercy00=”Cryostasis. But I’m not sure I’d recommend it.”
  • IntroResponse_Winston00=”Oh, it’s nothing, Winston…”
  • KillWidowmaker00=”One shot. One kill.” (It’s probably meant for Nova’s windowmaker skin)

Oczywiście mogą to być tylko pozostałości po pracy nad nowym bohaterem. Overwatch posiada multum kwestii, których nie zobaczyliśmy w grze. Dodatkowo większość powyższych kwestii pochodzi bezpośrednio z Overwatch i tylko jednej nie mogę znaleźć na ogólnodostępnej liście.

Obecność trzech nowych bohaterów z Overwatch mogłaby pojawić się przy okazji premiery Overwatch 2. Ale też mogą to być nieużyte kwestie, które takimi po prostu pozostaną.