Mapa Haunted Mines powróci po reworku do Heroes of the Storm!

Mapa Haunted Mines ma powrócić do Heroes of the Storm gdy przeprowadzone zostaną prace reworkowe!

haunted mines wróci do heroes of the storm

Jedni kochają, inni nienawidzą. Mapa Haunted Mines, która pozwala graczom rozgrywać mecz zarówno na podstawowym polu bitewnym jak i w podziemiach jakiś czas temu zniknęła z puli map w Heroes of the Storm.

Do tej pory nie wiedzieliśmy czy mapa zostanie przywrócona do gry czy trafi po prostu do kosza. Jeśli wierzyć Daybringerowi, mapa ma powrócić do gry, gdy deweloperzy przeprowadzą na niej rework!

Zadaje mi się to pytanie przy okazji każdego wywiadu. Niestety, nie mam zbyt dobrych informacji, mogę jednakże obiecać, że kilku naszych projektantów jest podekscytowanych możliwością zrobienia zmian na naszych mapach uwzględniając w tym Haunted Mines. Mam nadzieję, że pewnego dnia będę mógł swobodnie oznajmić, że Haunted Mines znajdzie się na drodze powrotu do standardowej rotacji map.

Daybringer nie podał niestety konkretnej daty i po jego wypowiedzi nie spodziewałbym się szybkiego reworku. Pozostaje nam jedynie czekać na szczegóły i obserwować wypowiedzi deweloperów w sieciach społecznościowych.

Ostatnia mapa jaka w ogóle pojawiła się w grze to Alterac Pass, której premiera odbyła się w grudniu 2018 roku. Z kolei ostatni rework mapy został zaprezentowany również w 2018 roku i była nią mapa Garden of Terror.