Nowe wydarzenia w Heroes of the Storm w produkcji!

Deweloperzy ujawnili, że nowe wydarzenia w Heroes of the Storm są w produkcji i zobaczymy je w grze za jakiś czas.

nowe wydarzenia w heroes of the storm w produkcji

Mimo pandemii zespół Heroes of the Storm pracuje dosyć mocno nad nowościami w grze. Spora liczba zmian balansu dodana w tym roku, nowy bohater, powtórka wydarzenia Nexomania oraz masa nowych skórek to nie wszystko co czeka nas w tym roku.

Deweloperzy ujawnili, że gracze doczekają się nowych wydarzeń sezonowych w Heroes of the Storm. Taylor Hankins, Associate Producer w zespole HotSa dodał, że większość z nowości powinna graczom się spodobać.

Czołem! Zawsze staramy się znaleźć balans między nowymi pomysłami i powrotem ulubionych starych [wydarzeń – przyp. red.] Mamy kilka nowych tematów, nad którymi pracujemy i sądzimy, że bardzo mocno je polubicie.

Niestety nie wiemy kiedy owe wydarzenia pojawią się w grze. Jedno z całą pewnością zawita do gry pod koniec roku. Ale czy będzie to odgrzewany kotlet czy coś całkowicie nowego, trudno powiedzieć. Po powyższej wypowiedzi deweloperzy będą mieszać zarówno nowe tematy jak i już istniejące. Pozostaje pytanie czy powtórki wydarzeń będą pojawiały się regularnie co rok jak w Overwatch czy będą dłuższe 2-3 letnie przerwy w premierach kolejnych edycji.

W Heroes of the Storm aktualnie trwa Nexomania. Wydarzenie ma potrwać do 7 września i dopiero po tej dacie będzie można dyskutować o terminie pojawienia się kolejnego wydarzenia sezonu.