Ponad 100 bohaterów w planach w Heroes of the Storm

Daybringer ujawnił, że deweloperzy mają na liście ponad 100 bohaterów w planach do wdrożenia do Heroes of the Storm.

rotacja bohaterów w heroes of the storm

Niedawno portal Destructoid miał okazję porozmawiać z jednym z deweloperów Heroes of the Storm, Brettem „Daybringerem” Crawfordem. Deweloper wypowiedział bardzo ciekawą rzecz odnoszącą się do planów HotSa na przyszłość.

Jak sam stwierdził:

Nie widzę żadnego końca na horyzoncie

Daybringer skupił się na tym, że od dłuższego czasu bardzo dużo zasobów przeznaczają na projektowanie nowych mechanik i bohaterów w Heroes of the Storm. Jednym z efektów ich prac było rozdzielenie ról tanka i utworzenie nowej, Bruisera jak i stworzenie anomalii w Nexusie, które miały towarzyszyć graczom podczas ważnych premier. I mimo, że ostatnia anomalia pogodowa została usunięta z gry z powodu lagów i powodowania niezamierzonej przewagi w grze, cały czas pracują nad kolejnymi nowościami, które mają pojawiać się regularnie w grze.

Deweloper powiedział również bardzo ciekawą rzecz odnoszącą się do liczby bohaterów jakie chcą jeszcze wprowadzić w grze.

Osobiście nie widzę żadnego końca na horyzoncie. Mamy „Listę Nowych Bohaterów”, składającą się z liczby trzycyfrowej i stale się rozwija. W trakcie projektowania jak i w planach mamy wiele niesamowitych rzeczy, do których jeszcze musimy dotrzeć. Sądzę, Ze Heroes of the Storm będzie z nami jeszcze przez bardzo długi czas.

Ważne jest podkreślenie faktu, że Mei była póki co ostatnim tankiem, który aktualnie zawita do gry. Deweloper ujawnił, że żaden tank nie jest aktywnie dewlopowany przez programistów.

Aktualnie w Heroes of the Storm pojawił się jeden bohater w 2020 roku. W 2019 było ich 4 podczas gdy w 2018 aż 9.