Śnieg zaczął padać w Heroes of the Storm. Zapowiedź nowego bohatera?

Wraz z nocną aktualizacją w Heroes of the Storm pojawił się śnieg. Czyżby to miała być zapowiedź nowego bohatera?

śnieg w hereos of the storm zapowiedź bohatera

Nadchodzą nowi bohaterowie do Heroes of the Storm. Tych w tym roku ma zostać dodanych więcej jak jeden, a dodatkowo Blizzard niejednokrotnie pokazywał nam, że kolejną będzie tank. Jednak wracając jeszcze chwilowo do wypowiedzi Blizzarda, potwierdzili dosłownie, że w tym roku pojawi się więcej bohaterów w Heroes of the Storm.

Nowy bohater nadchodzi, ale musicie jeszcze troszkę poczekać. Ale nie za długo.

Co ciekawe gdy jeden z fanów zapytał, czy dostaniemy więcej niż jednego bohatera Andrew Kinabrew, który jest jednym z najaktywniejszych deweloperów potwierdził to jednym słowem: TAK.

Jak prezentuje się śnieg w Heroes of the Storm możecie zobaczyć na poniższych zrzutach ekranu.

Nowy bohater w Heroes of the Storm

Padający śnieg zwiastuje bohatera, który najpewniej będzie związany z tym żywiołem. Gracze w sieci podejrzewają, że będzie nim najpewniej Mei z Overwatch, bohaterka która dzierży w rękach miotacz endotermiczny, którym zamraża i wystrzeliwuje lodowe pociski. Jednak jeśli wierzyć teaserom z AMA z fanami na Reddicie, wedle których nowy bohater ma być tankiem, Mei zupełnie nie pasuje do tego opisu.

mei i moira zbanowane w puli bohaterów

W dyskusjach wielokrotnie pojawiał się temat Baala, Pana Zniszczenia z Diablo 2. I mimo, że Baal nie miał związku z umiejętnościami mrożenia, jego historia w Diablo 2 została opowiedziana w krainie Harrogath, szczytu skrywającego Kamień Świata w zimowej krainie Barbarzyńców. Ale teoria ta rozwija się ku poszukiwaniom Baala, które mogą mieć związek z plotkami na temat premiery remake Diablo 2.

Szukasz Baala„? Tak brzmi jedna z kwestii, którą wypowiadał Duriel śmiałkom poszukującym grobowca Tal Rasha w Diablo 2. Jedną z umiejętności Duriela była Aura Chłodu, która mroziła i spowalniała bohatera, gdy ten znalazł się w pobliżu demona.

śnieg w hereos of the storm zapowiedź bohatera

Dodatkowo Postura Duriela potwierdzałaby teorię o tanku. Jest potężnym wielkim ale powolnym robalem, który może być dużym zagrożeniem.

Rocznica Diablo 2 wypada dokładnie 29 czerwca. Jest to ważna data ponieważ będzie to już 20 rocznica gry. Natomiast na przełomie czerwca i lipca rozpoczynają się testy regionalne Diablo Immortal. Pojawienie się bohatera z Diablo w Heroes of the Storm nie byłoby wcale takie nieprawdopodobne.