Hogwarts Legacy – Deweloperzy prezentują cykl dnia i nocy na nowym wideo z gry

Wczorajszego wieczora deweloperzy Hogwarts Legacy zaprezentowali cykl dnia i nocy na nowym wideo z gry.

cykl dnia i nocy w Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy, które ma swoją premierę już na święta Bożego Narodzenia przychodzi do nas z kolejnym materiałem promocyjnym. Tym razem deweloperzy studia Avalanche Software zaprezentowali nowe wideo z gry, prezentujący cykl dnia i nocy na tle zamku Hogwart. Nowy materiał uzupełnia 15 minutowy gameplay z Hogwarts Legacy, który został ujawniony kilka tygodni temu i pokazuje, że każdy fan Harrego Pottera zakocha się w tym magicznym świecie.

Samo wideo nie jest może długie i ekscytujące, jednakże możliwości uczestniczenia w życiu szkoły i rozwiązywania zagadek tak za dnia jak i pod osłoną nocy wprowadzi graczy w odpowiedni klimat.

Noce i Dnie w Hogwarts Legacy

W Dziedzictwie Hogwartu gracze wcielają się w ucznia 5 rocznika w okresie XIX wieku, gdy na świecie nie było jest Albusa Dumbledore’a czy kogokolwiek kogo znamy z kinowych filmów o Harrym. W trakcie nauki w szkole gracz nauczy się rzucać czasy, przyrządzać mikstury, robić psikusy innym uczniom dzięki gadżetom z Zonko’s Shop jak i brać udział w wyścigach na miotle.

Dziedzictwo Hogwartu można już zamawiać przedpremierowo np. na Amazon.com w cenie od 59,99$.

Źródło: Twitter