Krowi poziom z Diablo 2 w Minecraft Dungeons

Dziś swoją premierę ma produkcja Minecraft Dungeons, która jest pikselowym hack'n slashem, w którym znalazł się zabawny easter egg z Diablo 2. Poznajcie krowi poziom...

krowi poziom z diablo 2 w minecraft dungeons

Minecraft mogłoby się wydawać, że jest produkcją dla najmłodszych. Jednak patrząc po efektach prac wielu artystów czy wręcz grup moderskich w produkcję tą zagrywają się miliony graczy na całym świecie.

Dzisiejszego dnia swoją premierę ma Minecraft Dungeons, produkcja stanowiąca spinoff podstawowej wersji gry. Nowa produkcja skupiona jest na tępieniu mobków i tradycyjnej rozgrywce hack’n slash gdzie gracz przemierza lochy rozwijając swoją postać i grindując kolejne poziomy pozyskując coraz lepszy sprzęt.

Produkcja od Microsoftu posiada instancję, która niemalże w identyczny sposób odnosi się do krowiego poziomu z Diablo 2. Gracz może uzyskać dostęp do ukrytego poziomu po ukończeniu każdorazowo kolejnego poziomu trudności gry. W pobliżu obozu gracza znajduje się most zwodzony, który po ukończeniu gry pozwala mu przejść do kościoła z portretami deweloperów i miejscem na 10 run. Gdy gracz zbierze je wszystkie otworzy mu się nowy poziom. A w nim…krowy, bardzo wiele wkurzonych krów.

Nie wiem co Wy o tym sądzicie, ale to totalny easter egg odnoszący się do krowiego poziomu w Diablo 2.

Gra podobno jest całkiem dobrze zrobiona, ale gracze mają duże obawy co do możliwości endgame. Niemniej jednak miło zobaczyć nawiązanie do jednej z moich ulubionych gier.