Aż 120 skinów w League of Legends w 2020 roku!

Takiej zapowiedzi raczej fani się nie spodziewali. Riot Games zapowiedziało aż 120 skinów w League of Legends w 2020 roku.

120 skinów w lolu w 2020 roku

Z roku na rok przybywa skórek, które otrzymują czempioni League of Legends. W 2018 było ich około 80, a w 2019 około 100. Riot Games najwyraźniej podnosi sobie poprzeczkę i zapowiada około 120 skinów do LoLa. Informację tą ujawnił Johnathan Ballissimoh, Product Lead w Riot Games. Dodał również, że nowe skiny otrzymają również postacie, które dawno nie otrzymały żadnego skina.

W przypadku bohaterów, którzy dawno nie dostali swojej skórki można wyróżnić następującą listę: Skarner, Xerath, Mordekaiser, Kindred, Rek’Sai, Vel’Koz, Karthus, Sion, Twitch, Taric, Pantheon, Nautilus, Trundle, Bard, Ornn, and Taliyah.

Natomiast w grupie czempionów, którzy również mają doczekać się skinów będą Lux, Ezreal, Ahri, and Kai’Sa. Jak ujawnili deweloperzy w grze znajdzie się kilka tematycznych serii skinów. Jednym z najbardziej popularnych są Mecha Kingdoms, które trafią do Garena, Leona, Dravena, Setta, and Jax.

Macie swoje typy na skiny w LoLu w 2020 roku?