Dodatkowe tokeny dla posiadaczy przepustki wytworności w League of Legends!

Gracze posiadający przepustkę wytworności w League of Legends zyskali szansę na dodatkowe tokeny w grze! Wszystko dzięki nowej misji!.

Riot Games zdaje sobie sprawę, że zmieniona przepustka wytworności nie zapewniła takiej ilości tokenów, jaką powinna, dlatego też w ramach rekompensaty studio zdecydowało o wprowadzeniu dodatkowej misji, mającej na celu zwiększenie ich ilości.

Aby wykonać misję posiadacze przepustki muszą rozegrać jedną grę w dowolnym trybie, aby w nagrodę otrzymać 150 tokenów Wytworności 2021 oraz Kulę Wytworności 2021. Misja zostanie dodana w tym tygodniu.

Według słów riotera powodem zmniejszonej ilości tokenów za przepustkę były ograniczenia techniczne:

Wydarzenie Wytworność zbliża się do końca, a tokenów w waszym ekwipunku jest mniej niż powinno. Chociaż przejście na punkty w misjach na czas nie miało w założeniach spowolnić tempa zdobywania tokenów, wiedzieliśmy, że po wprowadzeniu tego pomysłu w życie mogą być konieczne pewne korekty. Konkretnie chodzi o to, że ograniczenia techniczne w większym stopniu, niż przewidywaliśmy, uniemożliwiały pojawianie się dodatkowych punktów.

Rioter zapowiada też zmiany w kolejnych przepustakch do czasu roziązania problemów z dystrybucją punktów:

Wprowadzamy również zmiany w kolejnej przepustce wydarzenia, aby zmniejszyć wymagania punktowe darmowych kul, kamieni milowych i misji cotygodniowych wygranych o 15–40% w zależności od wybranego zestawu misji. Do czasu rozwiązania problemów z dystrybucją punktów tokeny z powtarzalnych misji będą znów przydzielane za grę, a nie w oparciu o punkty.