League of Legends Patch 12.7 – opis zmian

Na oficjalnej stronie League of Legends pojawił się opis Patcha 12.7.

Na oficjalnej stronie League of Legends pojawił się opis najnowszej łatki w grze opisanej numerem 12.7. Jest to patch zawierający najnowsze skórki dla Ahri, Xayah, Rakana, Hecarima, oraz Ryze. Skórki pochodzą z serii Arcana. Patch zawiera również nerfy i buffy bohaterów takich jak: Gangplank, Gwen, Jayce, Kalista, Khartus, Lee Sin, Lillia, Neeko, Pantheon, Rengar, Ryze, Wukong, Yasuo, Yone, oraz Zeri.

Łatka ta zawiera w sobie również nerfy i buffy następujących przedmiotów: Maska Otchłani, Potęga Wichury, Odnowienie Kamienia Księżycowego, Glewia Umbry, Nadejście Zimy. Opis Łatki zawiera również zmiany runy Zaginający czas tonik, a także poprawki wszelkiego rodzaju błędów. Patch zawiera również poprawki efektów wizualnych, czyli VFX następujących bohaterów: Leona, Shac, oraz Orianna.

Patch w skrócie:

Ahri Arkanów, Hecarim Arkanów, Ryze Arkanów, Xayah Arkanów i Rakan Arkanów będą dostępni od 14 kwietnia 2022 r.

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie! To patch 12.7!

W opisie tego patcha z pewnością zauważycie, że niektóre nasze zmiany wyraźnie wskazują na rozgrywki profesjonalne. Wynika to z faktu, że MSI jest tuż-tuż i będzie rozgrywane na patchu 12.8! Chcemy trochę zawirować w mecie, by zachęcić do urozmaicenia wyborów bohaterów w patchach 12.7 i 12.8, jednak wprowadzamy gorące zmiany w 12.7, byśmy mogli wprowadzić ich modyfikacje w patchu 12.8, jeśli będą potrzebne.

W tym wydaniu opisu patcha wzmacniamy niektórych zbyt słabych bohaterów, takich jak Pantheon czy Wukong, osłabiamy mocniejsze przedmioty, np. Potęgę Wichury i Nadejście Zimy, i wypuszczamy skórki Arkanów nie z tego świata!

MSI to nie jedyne profesjonalne zawody, które odbędą się w najbliższym czasie. Opis patcha TFT znajdziecie tutaj. Omówimy w nim patch, na którym rozgrywane będą Mistrzostwa!

JINA „AHRISOO” YOON
LILU „RIRU” CABREROS
PAUL „RIOTAETHER” PERSCHEID

Pełny opis patcha 12.7 znajduje się tutaj.