Patch 12.10 w League of Legends – opis zmian

Na oficjalnej stronie League of legends pojawił się opis patcha 12.10.

Na stronie League of Legends pojawił się oficjalny opis patcha 12.10. Jest to patch zawierający skórki dla Samiry, Tham Kencha, Siona, Victora oraz Twitcha z uniwersum High Noon ( W Samo Południe). Patch zawiera ogromne zmiany w przeżywalności obejmujące niemal wszystkich bohaterów gry. Zmiany obejmują przyrost HP na poziom, przyrost pancerza na poziom, wytrzymałość tarcz, zmniejszenie ogólnego leczenia oraz zakleć przywoływacza, run, czy przedmiotów ograniczających i zapewniających leczenie i tarcze. W tej łatce zmieniane są również obrażenia zadawane przez epickie potwory takie jak Baron Nashor, Smoki, czy Herald Riftu. Patch wprowadza też specjalny powrót do bazy za osiągnięcie piątego poziomu honoru obejmujący graczy, którzy:

  • Osiągnęli 5 poziom Honoru
  • Osiągnęli co najmniej 3 poziom Honoru, oraz którzy zostali uhonorowani przez co najmniej jednego gracza spoza swojej grupy w ostatnim meczu
  • Osiągnęli co najmniej 3 poziom Honoru, oraz którzy zostali uhonorowani przez co najmniej dwóch graczy ze swojej grupy w ostatnim meczu

Oraz specjalny powrót do bazy za osiągnięcie najwyższej rangi w kolejce rankingowej (Pretendent/ Challenger).

Patch w skrócie

Sion w Samo Południe, Viktor w Samo Południe, Samira w Samo Południe, Tahm Kench w Samo Południe i Twitch w Samo Południe będą dostępni od 26 maja 2022 r. Zawartość miesiąca Równości (w tym ikony, emotki i inne elementy) będzie dostępna przez cały czerwiec!

Zero strachu, nadeszła aktualizacja wytrzymałości bohaterów, brachu!

Słuchajcie, ten patch będzie konkretny. Opracowaliśmy przełomowy zestaw zmian, aby zwiększyć wytrzymałość bohaterów w całej grze. W przeciwieństwie do innych patchów, które głównie skupiają się na zmianach wyważenia poprzez indywidualne poprawki, wersja 12.10 ma za zadanie równo zwiększyć wytrzymałość u wszystkich (i odpowiednio osłabić powiązane systemy, takie jak leczenie, tarcze i utrzymywanie się). Spodziewajcie się dłuższych walk, większego wysiłku potrzebnego do zniszczenia wrogów i dłuższych okazji do wykorzystania swoich umiejętności. Szczegóły znajdziecie poniżej. Zajrzyjcie też do najnowszych przemyśleń na temat rozgrywki, aby poznać szerszy kontekst!

Spodziewamy się, że ten patch całkiem zmieni metę, ale jak zwykle będziemy obserwować sytuację i w razie czego wprowadzimy kolejne, ważne zmiany. Dobrej zabawy i powodzenia!

Zapoznajcie się też z ostatnią wersją Bajerów i Gadżetów w opisie patcha TFT tutaj, ponieważ Smocze Ziemie pojawią się już w następnej aktualizacji 12.11 za dwa tygodnie!

LILU „RIRU” CABREROS
JINA „AHRISOO” YOON
PAUL „RIOTAETHER” PERSCHEID

Pełny opis patcha znajduje się pod tym adresem.