Patch 12.12 w League of Legends – opis zmian

Na oficjalnej stronie League of legends pojawił się opis patcha 12.12.

Na stronie League of legends pojawił się opis patcha 12.12. Aktualizacja zawiera w sobie skórki z serii Śnieżnego Księżyca (Snow Moon) dla Illaoi, Caitlyn oraz Kayna. Dodaje również skórkę Rycerz Popiołów (Ashen Knight) dla Pantheona. Łatka osłabia i wzmacnia takich bohaterów jak: Amumu, Annie, Bel’Veth, Blitzcrank, Dr. Mundo, Fiora, Heimerdinger, Ivern, Jarvan IV, Janna, Lucian, Singed, Seraphine, Viego, Yorick i Zeri.

W tym patchu zmodyfikowana została ścieżka budowania przedmiotu Nocny Żniwiarz, a także zmodyfikowane zostały statystyki następujących przedmiotów: Wężowy Kieł i Płomień cienia, a także runy Drapieżnik. W aktualizacji tej powraca również Emporium Esencji, w którym to można wydać nadmiarową Niebieską Esencję na skórki, barwy skórek, skórki totemu, emotki i ikonki gracza. Emporium będzie dostępne od 28 czerwca do 12 lipca. Wraz z tą aktualizacją zmienia się również oferta Mitycznego Sklepu.

Patch w skrócie

Caitlyn Śnieżnego Księżyca, Illaoi Śnieżnego Księżyca i Kayn Śnieżnego Księżyca będą dostępni 23 czerwca 2022 r. Rycerz Popiołu Pantheon będzie dostępny 23 czerwca 2022 r.

Nadszedł śnieżny patch 12.12!

Mamy dla was kolejną porcję zmian wyważenia. Niektóre z nich są kontynuacjami aktualizacji wytrzymałości wprowadzonej w patchu 12.10. Część umiejętności leczących i tarcze zostają znowu zmodyfikowane, a mechaniki związane z obrażeniami eksplozywnymi i inicjowaniem walk — nieco wzmocnione. Zwierzątka bohaterów też staną się trochę wytrzymalsze.

W tym patchu na ograniczony czas przywracamy też Emporium esencji. Po raz pierwszy zmieni się również oferta Mitycznego sklepu — tym razem za ladą znajdziecie Rycerza Popiołu Pantheona i inne dobroci. Uch, zrobiło się jakoś chłodno? Pewnie wschodzi Śnieżny Księżyc…

Brrrr, nie cierpię mroźnych nocy. Dobrze, że w Smoczych Ziemiach zawsze jest ciepło i słonecznie! Zapoznajcie się z naszym pierwszym patchem nowej rotacji w opisie patcha TFT tutaj! 

LILU „RIRU” CABREROS
JINA „AHRISOO” YOON
PAUL „RIOTAETHER” PERSCHEID

Pełny opis Patcha znajduje się pod tym adresem