Patch 12.13 w League of Legends – opis zmian

Na stronie League of legends pojawił się opis patcha 12.13 wraz z wszystkimi zmianami.

Na oficjalnej stronie League of legendds Riot Games zaprezentowało opis patcha 12.13. Aktualizacja zawiera pierwszą część skórek z serii Czarodziejki Gwiazd 2022 (Star Guardian) dla Kai’sy, Sony, Ekko (wraz z edycją prestiżową) oraz Fiddlesticksa. Łatka osłabia i wzmacnia takich bohaterów jak: Corki, Volibear, Elise, Evelynn, Fiddlesticks, Galio, Karthus, Kled, Master Yi, Olaf, Renekton, Taliyah, oraz Vex. Jest to patch wprowadzający długo oczekiwaną postać, czyli Nilah wraz z jej premierową skórką z serii Star Guardian.

Łatka zawiera również całkiem obszerne zmiany Gwen oraz Sivir mające na celu przywrócenie tych bohaterek do mety. Aktualizuje również nagrody za cele w trakcie meczu dla drużyny przegrywającej. Aktualizacja ta ma na celu sprawiedliwsze rozdawanie nagród za cele oraz w celu wyrównania szans na zwycięstwo obu drużyn. Patch wprowadza również zmiany w wizji i totemach wizji.

Obecnie, jeśli gracz doskoczy lub mignie w potwora z dżungli lub w zasięg widoczności totemu, istnieje bardzo krótkie opóźnienie, zanim ten gracz uzyska ich wizję. Prowadzi to do frustrujących chwil, więc wprowadzamy zmiany, aby widoczność była zyskiwana natychmiastowo. (Z drugiej strony utrata widoczności potworów i totemów wciąż będzie miała niewielkie opóźnienie).

Wraz z patchem do gry wejdzie wydarzenie Czarodziejki Gwiazd 2022 wraz z przepustką sezonową, oraz trybem sezonowym Superksięga czarów wraz z modyfikacjami dostosowanymi do wydarzenia.

Patch w skrócie

Nilah Nieokiełznana Radość 14 lipca wkracza na Summoner’s Rift!

Czarodziej Gwiazd Ekko, Czarodziejka Gwiazd Kai’Sa, Czarodziejka Gwiazd Nilah, Czarodziejka Gwiazd Sona, Nemezis Gwiazd Fiddlesticks i Prestiżowy Czarodziej Gwiazd Ekko będą dostępni od 14 lipca 2022.

Możecie skakać z radości — patch 12.13 już jest!

W tym wydaniu opisu patcha przedstawiamy wam nową bohaterkę (do tego Czarodziejkę Gwiazd) — poznajcie Nilah Nieokiełznaną Radość! Towarzyszą nam również stara, jak i nowa ekipa Czarodziejek Gwiazd, które będą nas chronić przed złem. Wprowadzamy też niewielką aktualizację dla Sivir i zmiany wyważające.

Na chwilę przerywamy omówienie patcha, by pożegnać się z naszą autorką opisów — ahrisoo, która rozpoczyna nową przygodę, by stać się dr ahrisoo. Będzie nam brakowało twoich dowcipów i lekkiego pióra!

Czytajcie dalej, a przekonacie się, że prawdziwy skarb opisów patchów to przyjaciele PL.

Jeśli chodzi o gwiazdy, to opis patcha TFT z tego tygodnia zawiera aktualizację Aureliona Sola, poprawki Double Up i nie tylko.

Wszystkiego dowiecie się tutaj.

LILU „RIRU” CABREROS
JINA „AHRISOO” YOON
PAUL „RIOTAETHER” PERSCHEID

Pełny opis patcha znajduje się pod tym adresem