Patch 12.16 w League of Legends – Opis zmian

Na stronie League of Legends pojawił się opis patcha 12.16 wraz z wszystkimi zmianami.

Na stronie Leage of Legends Riot games zaprezentowało opis patcha 12.17 w League of Legends. Aktualizacja ta jest pierwszą wprowadzającą balans podyktowany zbliżającymi się zawodami Worlds 2022.Jest to Łatka wprowadzająca zreworkowanego Udyra do gry. Przy okazji tworzenia zreworkowanego bohatera Riot games pochwaliło się procesem powstawania nowej wersji Superskórki Udyra, czyli Strażnika Przodków. Więcej informacji tutaj. Łatka wprowadza do gry również skórki z serii Podniebne Valkirie (Steel Valkyries) dla Camille, Luciana, Nasusa i Janny, przy czym Janna otrzymała również wersję prestiżową skórki. Patch ten wprowadza zmiany w postaci nerfów i buffów dla następujących postaci: Caitlyn, Diana, Draven, Irelia, Jayce, Kai’Sa, Malphite, Poppy, Tristana, Yuumi, Zeri, Zoe, Zyra oraz zmiany dla przedmiotu Zasłona Równości. Patch wprowadza również modyfikację do trybu Superksięga czarów, która polega na tym, że każdy mecz będzie miał szansę, by stać się trybem Jeden dla Wszystkich połączonym z Superksięgą czarów. Łatka wprowadza również dalsze zmiany w systemach behawioranych tym razem polegających na tym, że wyciszenie czatu ogólnego będzie powodowało wyciszeie całej drużyny przeciwnej łącznie z ekranem po zakończeniu meczu. W tym patchu zmienia się również zawartość mityczna sklepu mitycznej esencji.

Zmiany w mitycznym sklepie:

JUŻ DOSTĘPNE
Lux z Akademii Bojowej (Prestiżowa) — 150 ME, dostępne do patcha 12.18
PROJEKT Zed (Prestiżowy) — 125 ME, dostępne do patcha 12.18
Mityczna Barwa Ezreala z Akademii Bojowej + Ikona — 40 ME, dostępne do patcha 12.18
OPUSZCZAJĄ MITYCZNY SKLEP
Aatrox Krwawego Księżyca (Prestiżowy)
Malphite Mrocznej Gwiazdy (Prestiżowy)
Mityczna Barwa Czarodziejki Gwiazd Jinx + Ikona

Łatka wprowadza również aktualizacje efektów wizualnych dla Fizza.

Patch w skrócie

Skórki Opancerzony Tytan Nasus, Janna z Cyberaureolą, Janna z Cyberaureolą (Prestiżowa), Camille Dowódczyni Uderzeniowa i Lucian Paladyn Uderzeniowy będą dostępne od 25 sierpnia 2022 r.

Czas uwolnić duchy i rozpocząć taniec ze stylami. Witamy w patchu 12.16!

Mistrzostwa już prawie za pasem, więc chcieliśmy dać wam znać, że to pierwszy z kilku patchów, w których zajmiemy się wyważeniem na najwyższym poziomie rozgrywki. Przy okazji VGU Udyra w końcu wkroczy na Rift, więc pamiętajcie, żeby znaleźć chwilę na Kroczącego z duchami! Wprowadzamy też sporo zmian wyważenia na ARAM-ie, przedstawiamy super-ekstra-tajemny wariant Superksięgi Czarów i zmieniamy ofertę Mitycznego Sklepu.

A tak z innej beczki, to ostatni patch przed śródrotacją TFT — Niezbadanymi Krainami — więc wpadnijcie na Smocze Ziemie i sięgnijcie po swoje rankingowe cele, zanim będziecie mieć do odkrycia nowe cechy i jednostki! Przeczytajcie więcej o zmianach z ostatniego patcha tutaj

LILU „RIOT RIRU” CABREROS
PAUL „RIOTAETHER” PERSCHEID

Pełny opis patcha znajduje się pod tym adresem