Patch 12.21 w League of legends – opis zmian

Riot Games opublikowało na stronie League of legends opis patcha 12.21 wraz ze wszystkimi zmianami

Na oficjalnej stronie League of Legens opublikowany został opis patcha 12.21 wraz z opisem zmian. W tej aktualizacji do gry trafi K’Sante, czyli najnowszy bohater gry. W tej łatce do gry trafią również skórki z najnowszej seri Empireum dla Lux, K’Sante, wraz z edycją prestiżową, Jhina, Pyke (skórka legendarna), Vex, Zaca, Zeda, oraz Jaxa. W tym patchu nerfy i buffy otrzymają następujące postacie: Ahri, Bel’Veth, Blitzcrank, Corki, Malzahar, Miss Fortune, Ornn, oraz Xin Zhao.Do gry trafią również zmiany systemu remake, o które to zmiany gracze prosili od dawna.

Skracamy czas potrzebny do zakończenia gry przed czasem, aby można było to zrobić, gdy czyjaś nieobecność zacznie wpływać na integralność rywalizacji, jeśli dana osoba była nieobecna od początku bitwy. Ten patch nie wprowadzi znaczących zmian w systemach tej funkcji. Planujemy dodatkowe prace, aby stała się solidniejsza. Aby uzyskać bardziej szczegółowe wyjaśnienie tej funkcji, zajrzyjcie do tego FAQ na temat /remake stworzonego przez Wsparcie Gracza

K’Sante Duma Nazumah będzie dostępny od 3 listopada 2022.

K’Sante Empireum, Pyke Empireum, Jax Empireum, Jhin Empireum, Lux Empireum, Vex Empireum, Zac Empireum, Zed Empireum i K’Sante Empireum (Prestiżowy) będą dostępni od 3 listopada 2022.

Patch w skórcie:

Finał Mistrzostw Świata odbędzie się już w ten weekend. Do gry wkracza K’Sante, a przedsezon 2023 jest tuż za rogiem. Czas goni, więc bierzcie się za lekturę patcha 12.21!

Patcha dość niewielkiego, ponieważ przygotowujemy się do ekscytujących zmian przedsezonowych, które są tuż-tuż. Tym razem wprowadzamy kilka pomniejszych modyfikacji wyważenia. To powiedziawszy, ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka — w tym patchu wprowadzamy K’Santego, Dumę Nazumah, więc nie zapomnijcie sprawdzić go w akcji! Dzięki za przeczytanie i do zobaczenia w następnym patchu!

Emocje związane z Mistrzostwami sprawiają, że jeszcze wam mało? Zerknijcie na opis patcha TFT: Smoczych Ziem tutaj!

LILU „RIOT RIRU” CABREROS

Pełny opis patcha znajduje się tutaj