Patch 12.22 w League of Legends – opis zmian

Riot Games opublikowało opis zmian patcha 12.22 w League of Legends

Na oficjalnej stronie League of Legends Riot Games opublikowało pełny opis zmian zawartych w patchu 12.22. Patch ten wprowadza skórki z serii Kosmofazy ( Space Groove) i otrzymają je następujące postaci: Gragas, Lissandra, Nami wraz z edycją prestiżową, Ornn, Taric, Teemo ( skórka legendarna) oraz Twisted Fate. W tej łatce zostanie rozdana skórka Zwycięskiej Sejuani za uzyskaną rangę. Żeby otrzymać skórkę wymagana jest ranga co najmniej Złoto, w dowolniej kolejce rankingowej, w sezonie 2022. Jest to również łatka, w której na serwery live zostaje wprowadzony przedsezon wraz ze wszystkimi zmianami, które obejmują:

  • Przywrócejnie Chemtechowej Smoczycy, aczkolwiek tym razem znacznie zmodyfikowanej względem smoka, który został wprowadzony wraz z ubiegłorocznym przedsezonem
  • znaczne modyfikacje roli dżunglera
  • Nowe narzędzie komunikacyjne
  • Zaktualizowany system wizji
  • Sugestie dotyczące run i rozwijania umiejętności
  • Aktualizacje górnej alei
  • Nowe i odświeżone przedmioty
  • Liczne modyfikacje bohaterów
  • Zmiany czaru przywoływacza Porażenie
  • Oraz poprawki dotyczące wież

Łatka ta wprowadza pierwszą część poprawek balansowych trybu ARAM (więcej tutaj), A także poprawki związane z bohaterami.

Patch wprowadza również dalsze modyfikacje systemów behawioralnych gry, a także zmiany w systemie poddawania się w przypadku braku aktywności graczy.

Aktualizacja ta wprowadza również anonimowość w lobby w rozgrywkach. Podczas wyboru bohaterów w kolejce rankingowej solo/duet imiona przywoływaczy inne niż wasze i partnera zostaną zastąpione przez Sojusznik 1 do 5.

Patch wprowadza również Patronów serii 2:

Patroni z 2. Serii już są! Nowa seria zawiera trzech nowych wyjątkowych Patronów dla każdego bohatera. Podobnie jak z poprzednią serią, 2. serię można odblokować osobno lub w formie przepustki na wszystkich obecnych i przyszłych bohaterów.

2. seria wnosi kilka dodatkowych zmian. Gracze mają możliwość zyskania trzeciego szewronu dla swoich emotek maestrii po osiągnięciu 15 kamieni milowych 2. serii dla danego bohatera. Wymagania kamieni milowych dla wszystkich serii (włącznie z Serią Początkową i 1. Serią) zostały zmodyfikowane, by umożliwić wam jeszcze szybsze zdobycie rekordów osobistych!

Sprawdźcie nasze FAQ „Premiera Patronów z serii 2”, by uzyskać więcej informacji. 

Gragas na Kosmofazie, Lissandra na Kosmofazie, Nami na Kosmofazie, Ornn na Kosmofazie, Taric na Kosmofazie, Teemo na Kosmofazie, Twisted Fate na Kosmofazie oraz Nami na Kosmofazie (Prestiżowa) będą dostępni od 17 listopada 2022.

Patch w skrócie

Opis patcha przybywa z naprawdę bogatym wnętrzem. Czekają na was odkupienie Chemtechowej Smoczycy, zupełnie nowy Chemtechowy Rift, trzech nowych, słodziutkich towarzyszy dżungli, siedem nowych przedmiotów, nowe zmiany wyważające w ARAM-ie, nowe… no, dużo nowości.

Witamy w przedsezonie League of Legends 2023!

To ostatni patch Smoczych Ziem w TFT, a nasz zespół podwaja wysiłki w zakresie mechaniki Smoka Skarbów i wprowadza ogrom wzmocnień. Więcej informacji znajdziecie w opisie patcha TFT tutaj!

LILU „RIOT RIRU” CABREROS

Pełny opis patcha dostępny pod tym adresem