Patch 12.9 w League of Legends – opis zmian

Na oficjalnej stronie League of legends pojawił się opis patcha 12.9

Na stronie League of Legends pojawił się oficjalny opis patcha 12.9. Jest to patch zawierający skórki dla Leony, Katariny, Varusa, Talona z uniwersum High Noon ( W Samo Południe). Patch ten zawiera również drużynowe skórki honorujące ubiegłorocznych mistrzów świata, czyli EDG. Skórki zostały przygotowane dla następujących postaci: Aphelios, Viego, Yuumi, Gangplank, Zoe. W tej aktualizacji Riot Games wprowadza system wyzwań.

Wyzwania śledzą wasze postępy w League pod kątem wielu kategorii. Stwórzcie własną historię dzięki ponad 300 unikalnym wyzwaniom, które obejmują waszych głównych bohaterów, podbite tryby gry, zagrywki, uzbierane przedmioty i nie tylko.

Pochwalcie się wyzwaniami, z których ukończenia jesteście dumni najbardziej dzięki tytułom i tokenom. Możecie sprawdzić, jak radzicie sobie z innymi graczami w swoich regionach dzięki rankingom regionalnym — w końcu macie jakieś szanse na zdobycie w czymś rangi Pretendenta.

Nieważne, w jaki sposób grasz — dla ciebie również znajdzie się wyzwanie. Więcej informacji na temat wyzwań można sprawdzić w ich pełnym opisie.

W tym patchu pojawiły się modyfikacje Olafa oraz Taliyah, mające na celu przywrócenie tych bohaterów do mety. Łatka zawiera również nerfy i buffy następujących bohaterów: Ahri, Braum, Hecarim, Master Yi, Nidalee, Pyke, Renata Glasc, Renekton, Rengar, Shyvana, Sion, Tresh, oraz Varus.

Patch w skrócie

Katarina w Samo Południe, Leona w Samo Południe, Mordekaiser w Samo Południe, Talon w Samo Południe, Varus w Samo Południe i Talon w Samo Południe (Prestiżowy) będą dostępni od 12 maja 2022 r.

EDG Aphelios, EDG Graves, EDG Viego, EDG Yuumi i EDG Zoe będą również dostępni od 12 maja 2022 r.

NADCHODZĄ NOWE WYZWANIA! Nadszedł czas na patcha 12.9 i premierę naszego nowego systemu wyzwań. Wykonujcie wyzwania i udowodnijcie, że jesteście najlepszymi z najlepszych!

Lepiej się przygotujcie na więcej toporów i kamieni na waszych drogach, gdyż wraz z tym patchem wprowadzamy małe aktualizacje dla Olafa i Taliyah! Inne wyzwania, jakimi zajmiemy się w tym wydaniu opisu patcha, obejmują zombi wbiegających w wieże, monopol pewnej chembaronessy, lisy hasające po Rift, niezbyt wesołego wąsatego pana i rubasznych kowbojów strzelających we wszystko, co się rusza w moich grach rankingowych.

Pamiętajcie, by śledzić Mid-Season Invitational w Busan, gdzie 10 maja rozpoczyna się faza grupowa! Wypuszczamy również linię skórek EDG z okazji ich wygranej w Mistrzostwach Świata 2021!

Szukacie więcej wyzwań? To sprawdźcie Konwergencję, gdzie smocze jaja wywracają wszystko do góry nogami tuż przed Smoczymi Ziemiami. Więcej przeczytacie w opisie patcha TFT tutaj!

LILU „RIRU” CABREROS
JINA „AHRISOO” YOON
PAUL „RIOTAETHER” PERSCHEID

Pełny opis patcha znajduje się pod tym adresem.