[PLOTKA] Wyciek skórek z League of Legends na najbliższe miesiące

Brazylijski youtuber o nicku Big Bad Bear poinformował na swoim twitterze o możliwym wycieku skórek z League of Legends na najbliższe miesiące.

Możliwe, że poznaliśmy potencjalne, nowe skórki bohaterów w League of Legends. Nastąpił wyciek skinów, które mają pojawić się w najbliższych miesiącach w grze. Za przeciek odpowiada brazylijski Youtuber. Twórca poinformował także, że informacje o przecieku pochodzą od chińskiego TikTokera, zatem nie mogą być traktowane jako 100% pewne, a sam przeciek jako prawdziwy. Dlatego też dopóki informacje te nie znajdą potwierdzenia w najbliższych miesiącach należy traktować je jako plotkę.

Według przecieku postacie, które miałyby dostać skórki w najbliższych miesiącach to:

  • Lux + edycja prestiżowa z nowej linii nazwanej Porcelain
  • Legendarna skórka dla Ezreala z tej samej serii
  • również z tej serii skórki mają otrzymać Kindred oraz nowa postać Zeri, która ma być nowym strzelcem

Następnie skórkę ma otrzymać Sett z linii Firecracker, co prawdopodobnie będzie związane z obchodami Chińskiego Nowego Roku.

W lutym ma pojawić się legendarna skórka Leony prawdopodobnie wraz z kolejnym wydarzeniem.

W marcu natomiast ma pojawić się skórka dla Ahri z linii Arcana, wydanie jej nie będzie się raczej wiązało z konretnym wydarzeniem, gdyż również w marcu ma powrócić bardzo lubiana seria, której powrotu fani domagali się od dawna a mianowicie linia Star Guardian i to prawdopodobnie na tej linii skórek oparte będzie wydarzenie.

Wyciek ten należy w całości traktować jako plotkę bez potwierdzenia ze strony twórców i nie należy się sugerować obecnością postaci, czy skórek