Premiera serialu League of Legends przełożona na 2021 rok

Wiele projektów odłożono i wygląda na to, że w 2020 nie doczekamy się serialu League of Legends. Wedle informacji z Riot Games ten ma pojawić się dopiero w 2021 roku.

serial arcane przełożony

Podczas zeszłorocznej rocznicy 10-lecia League of Legends, Riot Games zaprezentowało bardzo dużo nowości jakie powinniśmy ujrzeć w 2020 roku.

Część z nich jest już dostępna dla wszystkich jak np. najnowsza produkcja FPS, Valorant, część póki co dla ograniczonej liczby graczy jak Wild Rift, a niektóre dotknęły niestety skutki pandemii i zostały przełożone na 2021 rok. Należy do nich serial animowany umiejscowiony w świecie League of Legends, Arcane.

W związku z pandemią jesteśmy zmuszeni do opóźnienia światowej premiery naszej animowanej serii, Arcane do 2021 roku.

Informację tą podał publicznie Ghostcrawler z działu Creative Development and IP w Riot Games. W dalszej części wpisu tłumaczy jak bardzo wirus wpłynął na prace w firmię i morale pracowników. Dodatkowo prace nad animacjami wymagają ciągłego kontaktu i specjalistycznych narzędzi, które często są niedostępne na komputerach prywatnych pracowników, a nawet na ich służbowym sprzęcie.

Jestem bardzo ciekaw jak wyjdzie im ta animacja. A jeszcze bardziej czy doczekamy się premiery przed leakami dotyczącymi seriali Diablo i Overwatch w uniwersach stworzonych przez Blizzard Entertainment.