Skórka Firelight dla Ekko zostanie tymczasowo wycofana z PBE

Skórka zostanie wycofana w celu przeprowadzeniu zmian w efektach dźwiękowych

Po jednoznacznym, negatywnym odezwie społeczności na temat braku zmian w efektach dźwiękowych najnowszej skórki dla bohatera League of Legends nawiązującej do serialu Arcane Riot zdecydował o tymczasowym wycofaniu skórki w celu przeprowadzeniu niezbędnych zmian.

Jak zaznacza Riot Katana skórka nie dostała dodatkowych efektów dźwiękowych poza powrotem do bazy w wyniku wewnętrznego nieporozumienia:

Całkowicie zgadzamy się, że efekty dźwiękowe są standardową i oczekiwaną częścią skórki Epic (1350), a pominięcie ich było niefortunnym błędem z naszej strony z powodu wewnętrznego nieporozumienia. Chociaż robimy wszystko, co w naszej mocy, aby uniknąć opóźniania zawartości, zamierzamy wstrzymać się z dostarczaniem tej skórki przez kilka poprawek, aby pracować nad dodaniem nowych efektów dźwiękowych. Oznacza to również, że skórka zniknie na razie z PBE.

Studio weźmie również pod uwagę zmiany dla skórki sugerowane przez społeczność:

Skorzystamy również z dodatkowego czasu, aby odpowiedzieć na niektóre z innych opinii, które widzieliśmy na PBE, w tym na animację homeguard . Animacje homeguard to funkcja, którą dodajemy  do bardzo ograniczonego zestawu epickich skórek, gdy uważamy, że znacząco pomaga przedstawić naszą wizję w sposób, w jaki nie moglibyśmy inaczej. Chcę podkreślić, że ten poziom zmian nie jest czymś, co możemy dodać podczas zwykłego cyklu PBE lub do każdej epickiej skórki ze względu na ograniczenia czasowe, ale jesteśmy też w nietypowej sytuacji z Ekko. Biorąc pod uwagę, że dodanie efektów dźwiękowych da nam więcej czasu niż normalny cykl PBE i ponieważ zgadzamy się z Waszymi opiniami, że dodanie tej animacji w znacznym stopniu przyczynia się do fabuły Firelight Ekko i celebracji Arcane, dodamy do tego animację deskorolki Homeguard, oraz nowe efekty dźwiękowe. Ponieważ wielu graczy zadeklarowało, że chcieliby częściej widzieć Ekko z maską, postaramy się uwzględnić go również w animacji homeguard. Przyjrzymy się również jego efektom wizualnym, aby wprowadzić tam drobne poprawki.