Zaprezentowano biografię najnowszej bohaterki League of Legends czyli Zeri

Nastąpił przeciek w nowego bohatera w League of Legends. Nową postacią jest Zeri!

Dzisiejszego dnia na Twitterze pojawił się przeciek nowego bohatera w League of Legends. Zaprezentowano również jej splashart oraz historię.

Riot Games opublikowało opis, biografię oraz splashart najnowszej bohaterki w grze. Postać nazywa się Zeri i pochodzi z Zaun. Według oficjanego wpisu:

Zeri — nieustępliwa, charakterna młoda kobieta wywodząca się z klasy robotniczej Zaun — korzysta ze swojej elektrycznej magii, aby ładować samą siebie i swoją niestandardową, stworzoną specjalnie dla niej broń. Jej niestabilna moc odzwierciedla jej emocje, a otaczające ją iskry obrazują błyskawicznie szybkie podejście do życia. Zeri jest pełna współczucia względem innych, a miłość do rodziny i domu towarzyszy jej w każdej walce. Chociaż jej szczere chęci pomocy przynoszą czasami odwrotny skutek, Zeri wierzy w jedno: stań murem za swoją społecznością, a społeczność stanie murem za tobą.

Według leaku do końca roku ma pojawić się 7 nowych bohaterów, w tym support miesiąc po Zeri, potwór z pustki w roli Junglera oraz Tank z Shurimy.

Biografia Zeri do poczytania tutaj: https://universe.leagueoflegends.com/pl_PL/champion/zeri/