Znamy wyniki głosowania na rework bohatera w League of Legends

Riot Games opublikowało wyniki ankiety dotyczącej reworku bohatera oraz odświeżonego motywu skórek w League of Legends.

Zakończono głosowanie na rework bohatera w League of Legends. Zwycięzcą głosowania został Skarner uzyskując 33,4% wszystkich oddanych głosów. Oto jak przedstawiają się wyniki głosowania na wszystkich bohaterów z ankiety:

VGU_Voting_Results_For_Loc_PL.jpg

Według słów rioterów:

Jestśmy niezwykle przejęci faktem, że to właśnie Skarner wygrał głosowanie na VGU, ponieważ uważamy, że ma ogromny potencjał, by stać się zupełnie wyjątkowym bytem w składzie League. W przeszłości próbowaliśmy już wprowadzać małe przeróbki w zestawie Skarnera, ale nigdy nie wpłynęły one na podniesienie jego popularności, więc będziemy iść w stronę gruntownej zmiany jego zestawu, motywu i wyglądu (tak jak w przypadku Siona i Urgota). Postaramy się zachować jego „porywającą” superumiejętność, ale poza tym przerobimy go od podstaw.

Ryan „Reav3” Mireles, główny producent bohaterów

Bohater dostanie również rozwinięte Lore oraz historię:

Brackernowie nie mają obecnie zbyt rozwiniętej fabuły, zamierzamy więc zagłębić się w ich świat i pochodzenie. Minie jeszcze parę miesięcy, zanim zaczniemy, ale gdy to się stanie, pochwalimy się postępami na blogu deweloperów, aby uzyskać wasze opinie na temat naszego przyjaciela skorpiona. Zatem wypatrujcie kolejnego wpisu na ten temat jeszcze w tym roku.

Jednocześnie Rioterzy nie wykluczają reworku postaci, która zajęła drugie miejsce, czyli Shyvany:

Zanim przejdę dalej, chciałbym dodać kilka słów na temat naszej wiecznej panny młodej, Shyvany. Wiemy, że wiele osób jest rozczarowanych faktem, iż nasza ulubiona półsmoczyca tak często ociera się o podium, a wciąż nie może się na nie dostać. Jak wielu z was chcemy, żeby została zaktualizowana, ponieważ jest przekozacka i ma w sobie niesamowity potencjał. Jak wiecie, nie wszystkie VGU poddajemy pod głosowanie, tak było np. z Mundo. Dlatego chociaż nie możemy obiecać, że Shyvana będzie naszym następnym dużym VGU, to z pewnością jest mocnym typem na kandydatkę do otrzymania gruntownej przeróbki poza głosowaniem.

Natomiast jeżeli o odświeżony motyw skórek to wygrał motyw Gothic uzyskując 49,4% wszystkich głosów.

04_Thematic_Vote_Percentages_Global.jpg

Podobnie jak w przypadku VGU, głosowanie na odnowienie motywu zakończyło się miażdżącym zwycięstwem gotyku we wszystkich regionach. Piekielni zajęli dalekie drugie miejsca, a po piętach deptali im świetliści.

Na minutkę spuściliśmy z oka motyw gotycki — podobnie jak emo — więc cieszymy się, że nie doprowadził się jeszcze do śmierci. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak objawi się nasza licealna estetyka w obecnym League, a rysuje się przed nami cała paleta potencjalnych kierunków. Niektóre z nich zaczęliśmy już pogłębiać i jesteśmy na dość zaawansowanym etapie poszukiwań — od uroczo strasznych po śmiertelnie poważne wciąż mamy jeszcze wiele odcieni czerni do przymierzenia. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, co w obecnych skórkach gotyckich się wam podoba i w jakim kierunku warto rozwijać nową ich wersję!