Maseczki ochronne z logotypami gier Blizzarda w sprzedaży za niemal 100 PLN

Blizzard uruchomił sprzedaż maseczek ochronnych z motywami swoich gier za niemal 100 PLN

maseczki ochronne z gier Blizzarda

W Polsce rozpoczyna się drugi „lekki” lockdown. Kolejne branże zostały zamknięte, a w wielu miejscach do sklepów będą czekały nas kolejki. Za samo przemieszczanie się po mieście bez maseczek grozić nam może mandat od 20-500 złotych. Nie dziwi mnie zatem fakt, że coraz więcej firm tworzy modne maseczki dla swoich klientów. Mimo, że nie mają praktycznie jakichkolwiek medycznych certyfikatów, zapewne będą sprzedawały się jak świeże bułeczki.

Blizzard aby iść z duchem czasu, również rozpoczął sprzedaż maseczek ochronnych z motywami ze swoich gier. Diablo, Hearthstone, Heroes of the Storm, Overwatch, Starcraft czy World of Warcraft. Każda z tych gier posiada zestaw kilku maseczek, które sprzedawane są w pakietach po 3 w cenie 24,99$.

Gdybym miał ocenić ich wizualną jakość to bronią się jedynie te z dużymi logotypami D.Vy, Hordy, Przymierza czy z Diablo. Pozostałe są dosyć…wtórne. Jeśli zaś chodzi o cenę to jest ona bardzo przystępna. W Polsce większość sklepów sprzedające maseczki z nadrukami również liczą sobie około 30-40pln za sztukę.

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany zakupem powyższych maseczek odsyłam do oficjalnej strony sklepu Blizzarda.