Nowa gra z serii Need for Speed – oficjalna zapowiedź

Nowa część Need For Speed została oficjalnie zapowiedziana.

Najnowsza część kultowej serii zręcznościowych ścigałek znanych pod marką Need For Speed została oficjalnie zapowiedziana. Gra będzie nosiła podtytuł Unbound. Akcja gry będzie miała miejsce w mieście Lakeshore City oraz będzie opowiadać historię w której to gracz będzie musiał odzyskać bezcenny samochów skradziony w wyniku napadu na warsztat. Gra będzie oferowała szeroko pojętą customizację pojazdu od malowania po części dostępne w warsztacie, a także zaprojektowany na nowo model jazdy. Twórcy gry zapowiadają, że po premierze gry otrzyma ona szereg darmowych aktualizacji wprowadzających nową zawartość, wyścigi oraz funkcje.

Twórcy zapowiadają, że customizacji będą ulegać nie tylko samochody ale również i postać gracza oraz efekty jazdy. W grze będą dostępne również pościgi policyjne, w których zadaniem gracza będzie ucieczka przed coraz bardziej zaciekłymi stróżami prawa.

Na kanale Youtube pojawił się również zwiastun gry. Oto on:

Gra ukaże się już 2 grudnia 2022 na PCza pośrednictwem Steam, Origin oraz Epic Games Store, a także na PlayStation®5 oraz Xbox Series X|S