Niespodziewany Trailer Ghostbusters: Spirits Unleashed!

W sieci niespodziewanie zadebiutował trailer Ghostbusters: Spirits Unleashed.

trailer Ghostbusters: Spirits Unleashed ujawniony

Wczorajszego dnia w sieci zadebiutował zwiastun do nowej produkcji w uniwersum Pogromców Duchów Ghostbusters: Spirits Unleashed. Gra pozwoli graczom wziąć udział w rozgrywce drużynowej, podczas której w cztery osoby kontroluje się drużynę Pogromców Duchów. Po przeciwnej stronie może stanąć kolejny gracz w roli jednego z duchów lub demonów.

Ghostbusters: Spirits Unleashed wprowadza nowe postaci jak i te znane z filmowego uniwersum. Gracze otrzymają możliwość dostosowywania własnego wyposażenia korzystając z usług NPCów znanych bohaterów.

Ghostbusters: Spirits Unleashed Gameplay Trailer

Według redaktorów portali, którzy mieli okazję być na pokazie gry produkcja pozwoli duchowi nawiedzać przedmioty czy straszyć przechodniów w budynku. Głównym celem jest spowodowanie, aby obszar stał się nawiedzony poprzez wypełnienie odpowiedniego licznika dzięki upiornym działaniom.

Po drugiej stronie barykady staną tytułowi Pogromcy Duchów, których głównym celem będzie schwytanie ducha. Jednak rozgrywka nie skończy się po schwytaniu upiora. Ten będzie mógł się kilkukrotnie odradzać. W arsenale graczy znajdzie się znany z filmów miernik PKE jak i miotacz cząsteczkowy pozwalający na uwięzienie duchów.

Premiera gry planowana jest na 4 kwartał 2022 roku na platformach Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC.

Źródło: Ghostbusterssu.com