Nowa gra Mortal Kombat z teaser trailerem

W sieci pojawił się pierwszy teaser trailer nowej gry Mortal Kombat. Nie zdradza praktycznie nic, a jednak pozostawia sporo do spekulacji.

mortal kombat - zwiastun nowej gry

Mortal Kombat ma na swoim koncie już 11 odsłon. Dwunasta może całkowicie zresetować numerację ponieważ z przecieków wiemy, że produkcja będzie nazywała się Mortal Kombat 1. Oficjalny profil marki zaprezentował na swoim Twitterze teaser trailer nadchodzącej gry. Prezentuje on zegar z odliczanymi wskazówkami, który nagle przeskakuje na jedynkę.

Pierwsze informacje na temat nowej gry w świecie Mortal Kombat pojawiły się w lutym bieżącego roku, gdy podczas spotkania z inwestorami o planach na markę poinformował jej właściciel Warner Bros.

Mortal Kombat 1 zresetuje całą serię?

Teaser Mortal Kombat jest o tyle enigmatyczny, że pozostawia sporo pola do spekulacji. Jedną z nich jest hipoteza, wedle której twórcy zamierzają zresetować całkowicie całą markę. Inną sugestią jest remake pierwszej odsłony gry.

Dodatkowo w sieci pojawił się post insiderski od billbil-kun, który poinformował, że gra ukaże się właśnie pod nazwą Mortal Kombat 1 w 3 wersjach cenowych:

  • Standard – 69,99$ (PS5/XB) / 59,99 (Switch)
  • Premium – 109,99$
  • Edycja Kolekcjonerska: 249,99$ (PS5, XB)

Gra ukaże się na konsolach nowej generacji Playstation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz na PC. Data premiery gry nie jest jeszcze znana.