2x więcej tokenów za oglądanie Overwatch League

Najbliższy weekend będzie dla graczy Overwatch bardzo owocny. Oglądając mecze Overwatch League otrzymają 2x więcej tokenów.

2x więcej tokenów ligowych

Po przywróceniu tokenów ligowych gracze otrzymują ich więcej aniżeli w zeszłym roku. Za każdą obejrzaną godzinę mogą zebrać 5 tokenów przy czym naliczanie ich jest minutowe co oznacza, że nie muszą oglądać pełnej godziny aby je otrzymać gdy następnym razem obejrzą pozostałę brakujące minuty do pełnych 60.

W nadchodzący weekend gracze otrzymają prezent od włodarzy ligi. Tym razem będzie można zdobyć aż 10 tokenów za każdą obejrzaną godzinę.

To duży bonus, który powinien pozwolić graczom dozbierać żetony na nowe skórki atlantycką i pacyficzną, które powinny zostać niedługo zapowiedziane.

Mecze objęte podwójną liczbą żetonów rozpoczynają się już w sobotę o godzinie 10:00 rano czasu polskiego. Przez kolejne 5 godzin będą trwały rozgrywki azjatyckie, następnie o godzinie 21:00 rozpoczną się kolejne rozgrywki zespołów amerykańskich. Niedziela rozpocznie się tak samo jak sobotnie rozgrywki. Meczami kolejno od 10:00 i od 21:00.

Podwójną liczbę tokenów można zdobyć jedynie podczas meczów w dniach 27-28 czerwca. Pamiętajcie jednak aby oglądać je z aplikacji mobilnej. Wielu graczy ma problem z uzyskiwaniem tokenów oglądając mecze poprzez oficjalną stronę internetową ligi, nawet ja.