„A monstreous mash” – Perspektywa artystów na Halloween’owe skórki.

Na forum Overwatch pojawiła się informacja o opublikowaniu krótkiego artykułu "Straszliwe kostiumy: kulisy tworzenia skórek". Gdzie artyści przybliżają nam koncepty skórek do najnowszego wydarzenia 'Halloweenowa Groza 2021".

Deweloperzy zaprezentowali kolejny artykuł, w którym wyjaśniają jak powstały nowe skórki bohaterów na Halloweenową Grozę w Overwatch. W kolejnej edycji pojawiło się 8 nowych skinów: 5 legendarnych i 3 epickie, które gracze otrzymają za aktywność w grze w ciągu 3 tygodni trwania wydarzenia.

Halloweenowa Groza to doskonała okazja, by członkowie ekipy Overwatch mogli zrealizować swoje najbardziej niepokojące artystyczne wizje. Od slasherów niczym ze złotych lat horroru aż po ludożercze lisice przybierające postać młodych dziewcząt – międzykulturowe inspiracje przybierają namacalną formę dzięki niezwykłej kreatywności zespołu utalentowanych grafików.

O istotnych detalach i konceptach z punktu widzenia artystów opowiedzą nam Daryl Tan i Morten Skaalvik. Na przykładzie trzech legendarnych skórek do Bastiona, Brigitte i Echo zajrzymy za kulisy powstawania wydarzenia.

Pełny artykuł po polsku jest pod tym linkiem.