Anielski Genji i Demoniczny Hanzo na koncepcie skórek Overwatch

Porównanie Genjiego i Hanzo do niebiańskich i demonicznych istot idealnie komponowałoby się w zestawie skórek dla obu bohaterów w Overwatch.

Fani tworzący koncepty skórek bohaterów w Overwatch często ukazują naprawdę ciekawe prace. Większość z nich mogłaby swobodnie znaleźć się w grze gdyby nie fakt praw autorskich i problemów związanych z ich użyciem przez deweloperów. Jednak zawsze fajnie jest zobaczyć jak dany bohater mógłby prezentować się w skórce, której wizję zaprezentował dany artysta.

Jeden z nich stworzył artwork, w którym zaprezentował obu bohaterów jako dwie przeciwstawne moce, zupełnie jak w serii gier Diablo gdzie Niebiosa od zarania dziejów walczą z Płonącymi Piekłami o panowanie nad światem.

Na powyższym artworku stworzonym przez DeiXa Hanzo zaprezentowany jest jako demon posiadający rogi i zamiast włosów mający płomienie, podczas gdy Genji pokazany jest jako jeden z członków rady Angiris z Diablo.

Szkoda, że tego typu propozycje nie znajdują się w Overwatch. Mógłby być z tego kawał frajdy gdyby gracze mogli wprowadzać swoje skiny do gry.