Artystka kultowych skinów w Overwatch zaczęła pracę nad Valorant

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że artystka kultowych skinów w Overwatch odchodzi z firmy realizować się w nowym wyzwaniu. Okazał się nim Valorant.

anh dang odchodzi z Blizzarda

Anh Danh to twórczyni wielu ciekawych skinów w Overwatch. Jej odejście z firmy nie zostało niezauważone, szczególnie jeśli spojrzymy na jej dorobek artystyczny.

Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze w jakiej nowej roli ją zobaczymy. Po krótkiej przerwie wrzuciła ostatecznie informację, że porzuca pracę w Blizzardzie na rzecz Riot Games i będzie pracować nad Valorant.

Do tej pory artystka była zatrudniona do tworzenia konceptów skórek bohaterów. W Valorant póki co dostępne są jedynie karty agentów, nad którymi mogłaby pracować. Chyba że deweloperzy zamierzają nas zaskoczyć i wprowadzić do gry skiny agentów?

Być może aby się rozwijać zacznie tworzyć koncepty map, krajobrazow etc. Na ten moment jedno jest pewne. Zatrudnianie artystów od skinów postaci do gry, która „teoretycznie” nie będzie miała skinów jest dla mnie jasna. Deweloperzy mogą przygotowywać się do wprowadzenia skinów do gry.